Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lécci írjanak akiknek ívartala...

Lécci írjanak akiknek ívartalanítva van a kutyájuk! Tapasztaltak-e változást a viselkedésükbe? Megváltoztak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem ivartalanítva van a kutyusom, talán nyugodtabb lett, meg barátságosabb, de lehet hogy csak idő miatt (5 éves)
2009. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ivartalanított kan kutyám van. 9 hónaposan lett műtve. a viselkedése nem változott, hacsak nem jó irányba. maradt olyan kis lüke játékos mintha kölyök lenne, barátságos mind kan, mind szuka kutyákkal (mérettől, kortól függetlenül), nem érdeklik a tüzelő szukák (velük is csak játszani akar). könnyebben kezelhető, és nem is hízott el (mint azt sokan ellenérvként felhozzák). én csak javasolni tudom mind szuka, mind kan kutya esetében.

és mégegyszer NEM VÁLTOZOTT MEG! csak jó irányba.

2009. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kan kutyám jó irányba változott. A természete megmaradt bohókás kölyöknek, igaz nyugodtabb, mint volt. Gond nélkül sétálunk viszont, mert a kanokkal is egytől egyig barátságos.

(plusz a cicák is ivartalanítottak, ők is nyugodtabbak, nem vernyákolnak:-)

+senki nem lett dagi!!!:-)

2009. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azt tudtam h.kutyákkal nyugodtabb lesz csak azt halottam h.lusta lessz és nem érdekli semmi.

én meg olyan "ugribugri majomnak" szeretem amilyen most!

de akkor ezekszerint nektek maradtak is ilyenek.

köszi mégegyszer! :)

még mások véleménye is érdekel!

2009. jún. 25. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne félj, az ivartalanítás nem fog komoly változász hozni a viselkedésében. Az enyém is ugribugri majmocska volt, és maradt a műtét után is. Nem is hízott el, bár valóban kissé kikerekedett, de erre szüksége is volt, így érte el a szükséges normál súlyt. Amúgy is a kajára a legegyszerűbb figyelni, ha beraktározna és hízni kezdene a kutya, töb mozgás, kevesebb táp kell neki.

2009. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az első vagyok

azt elfelejtettem megemlíteni hogy ő is kan, és ugyanolyan kis bohókás mint volt, kis bolondom =)

de nem hiszem el, az én kutyám minden nagyobb kutyának neki akar menni :D, meglát egyet az utcán, elkezd lapulni és meredten figyeli a másikat, persze sétáltatás közben barátkozik a többiekkel, de ha kerítésen belül van a másik, arra már morog

2009. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én kutyim fiú és 30.-án lesz 7 éves (bár még ugynolyan kajla mint 2évesen)és elég verekedős.

az utcába volt 1 dobbermann fiú, aki miután ivartalanították nemcsak a fiú kutyáknak ment neki hanem a lányoknak is.

az elhízás miatt egyeltalán nem félek,mer nem hízós fajta sőt nemártana neki pár kilócska.

cak ő ilyen depire hajlamos és nemszeretném ha elmenne az életkedve.

2009. jún. 26. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj :), az én kutyum is hajlamos bedepizni, egyik nyáron volt nálunk egy vendégkutya, azzal megvolt, de nagyon bedepizett tőle, úgy sajnáltam, minden este ott babusgattam =), olyan kis édes volt

az első voltam

2009. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!