Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Pár napja egy babszem méretű kullancsot vettünk ki a nyakából. Azóta állandóan lehajtott fejjel sétál, és mindig a labdát hordozza a szájában. Neki állok labdázni vele, 2 kört fut és kifullad, lefekszik.

Sosem szokta ezt csinálni. A kullancstól kaphatott valamit?

Pár éve már volt beteg kullancstól, de akkor menni sem tudott, olyan hirtelen lett rosszul.



2012. máj. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én megnézetném dokival mindenképp!
2012. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szeretném én is elvinni megnézetni, de a szüleim nem engedik, mert hogy csak játszani akar...

De akkor is furcsa, olyan mintha a labdával szeretné magára felhívni a figyelmet..

2012. máj. 9. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, vidd állatorvoshoz!
2012. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok valami nagy kutyadoki, de szerintem a kullancstól kaphatott el valamit. Szerintem a labda az egyetlen, aki...aki...érted. Nos, azt ajánlom, mond meg az anykádnak, hogy: "Anya! El kell vinni x*-et az állatorvoshoz! Nincs jól!" <---vagy valami ilyesmit. A kullancsok nagyon veszélyesek, jobb velük vigyázni.


Gyógyulást a kuytusnak!



*a gyengébbek kedvéért, ide kell rakni a kutya nevét...

2012. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!