Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balatoni kemping kutyával?

Balatoni kemping kutyával?

Figyelt kérdés
Olyan kempinget keresek a Balaton parton, ahol legjobban tolerálják ha kutyával közlekedek bent a kemping területén, vihetem a büféasztalomhoz, lejöhet velem a vízpartra és nem kell fent gubbasztania míg a család lent strandol. Sajnos úgy veszem észre, hogy nincs a Balatonnál egyetlen olyan partszakasz sem, ahol gondolnának arra, hogy a kutyás családok szeretnének a kutyával együtt pancsolni, nem akarják/nem tudják kire hagyni a kutyát, és együtt szeretnék ezt a szép tavunkat kiélvezni....
2012. máj. 10. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Balatonon nem fogsz ilyet találni! Menj Ausztriába nyaralni, ott nem kutyafóbiások az emberek és a vendéglátok!
2012. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na ja,ott szerintem se találsz.Még kutyabarát panzióból vagy hotelből se sok van.Én is külföldet mondanám.
2012. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont a balatoni apartmanokat, házakat nézegetem, mert mi is szeretnénk menni nyáron. 15ből max 1nél van engedélyezve a háziállat, az is plusz pénzért persze.

Sajna a kempingek nagy részében ugyanez a helyzet. Nem nagyon tolerálják a kutyákat sehol. Ha igen, akkor plusz pénz.

2012. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyenesdiás Wellness Park


Mi voltunk ott tavaly,de ne gondolj valami puccos helyre, inkább barátságos zöld környezet, kemping része is van és szívesen fogadnak kutyával.

2012. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy sok helyen nem írják ki, de szívesen fogadják a kutyát, egy kuponvilágos akciós szállást hívtam fel (Siófok, Hotel Lidó), gondoltam mit veszíthetek és bár sehol sem volt feltűntetve, a tulajdonos mégis belement, hogy lehet vinni a kutyát, felárat nem kér érte. Az más kérdés, hogy nem őket választottuk, de én is meglepődtem, mert nagyon sok olyat találtam, ahol szívesen látott vendég a kutyus is!
2012. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a Balatonon nem létezik ilyen hely. :(

Ahova viheted is a kutyádat - jó pénzért -, ott is max. a lakásban kuksolhat, és nem engedik a parthoz, a büféasztalhoz, stb. :(

Két jó helyről tudok, ami tényleg kutyabarát, kutyacentrikus: Esztergomi Gran Camping, és a városlődi Iglauer park, ez utóbbi viszonylag "közel" van a Balatonhoz.

2012. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam, úgyhogy nem tudom mennyire jó oldal, de hátha segít.:)


[link]

2012. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt is lehet szűrni kutyabarát helyekre:

[link]

2012. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen is van:

[link]

2012. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt nézzd meg!

I. Little Dogs Holiday - avagy nyaraljunk együtt kistestű kutyáinkkal a Balatonon! 2012. augusztus 16-19.

Én a Facebookon találtam (és valószínűleg megyünk is)

2012. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!