Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy is van pontosan ez a...

Hogy is van pontosan ez a balatoni kutyatiltás?

Figyelt kérdés
Értem, hogy törvény szerint sehol nem lehet kutyát úsztatni, de olyan is olvastam, hogy a parton sétálni is tilos. Ez a strandra vonatkozik, vagy ezek szerint a balatonfüredi sétányon sem mehetek végig a vérgoldenemmel?
2011. jún. 7. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én meg nem úszhatok együtt a vérleonbergimmel! De a parton azért pórázon szabad sétálni. Csak én nem kínzom azzal a kutyámat, hogy kiviszem a vízpartra, aztán megtiltom neki, hogy belemenjen.
2011. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

A parton sem lehet sétáltatni! Sajnos.

Vérgolden ez tetszik! Nekem labradorom van. Szoktak félre ugrálni az emberek. De vannak normálisak akik simogatják!

2011. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
DE ez most csak Siófok városára vonatkozik? Lehet, hogy máshol nem tiltja a sétát? Különben meg teszek rá! Kapjanak el, amikor fürdünk a kutyával!
2011. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Siófoki vagyok és elkezdődött a strandolás,kivan írva a strandra,h kutyát bevinni tilos de mégis vannak emberek akik beviszik őket.De ha beviszik is nincs ellenőr vagy valaki aki szólni tudan,h vigyem ki a kutyámat.erről ennyit://
2011. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Ja és nemcsak a Siófoki strandokra van kiírva,hogy kutyát bevinni tilos ha nem máshol is,szal nemcsak Siófokra vonatkozik.
2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok sajnos érdemben hozzászólni a kérdéshez, nem hallottam erről a tiltásról.:/

De ez a vérgolden....:DDD Telitalálat!:D Küldök simit annak a vérgoldennek!

2011. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy vérgolden a minap kilyukasztotta a rinocéroszom (bulldog) bőrét holmi harapással, szóval csak lassan a testtel :P


Egyébként a Sétányokra pórázon mehet kutya, azzal nincs gond, csak a strandon a partra nem. A Tagorén nyugodtan sétálhatsz.

2011. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 compactegon ***** válasza:

uccsó. az én staffimnak is kilyukasztotta kicsit a mellét egy goldi :) előjel nélkül persze, játék közben...

az a rendelet ugye nem él például Badacsony és Györök közötti elhagyatott partokon, csak a városokban?

2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Vérgoldennek simi átadva..:D Egyébként kan, és őt is támadta már meg németjuhász, védekezett is, neki csak egy karcolás volt az egyik fülén, még a németjuhász lábán egy vérző lyuk termett, szóval előfordul..

2011. jún. 7. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy se a balatonparton, se a velencei tó partján nem lehet kutyát sétáltatni szept. 30-ig. Sehol. Nekem is itthon kell hagyni a vérbernimet, mert azért nem viszem nyaralni,hogy a nyaralóban kuksoljon. :(
2011. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!