Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Világítós nyakörv?! Hogy...

Timci27 kérdése:

Világítós nyakörv?! Hogy lehet készíteni? Egyáltalán hol lehet kapni azt a pici dobozt, amiben már benne van az elemtartó és a kapcsoló?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesco bringarészlegen nézz szét, lehet kapni derékra köthető tépőzáras 4 ledes fényvisszaverőt. Egy probléma van, hogy sárga és piros ledes. De az obiban láttam kicsit kisebbet, az fehér volt, tehát tökéletes lenne a nyakára de abban is piros led van. De ez legalább fehér fényvisszaverős. Ám egyik sem nyakörv.


Kutyás boltban lehet, hogy árulnak nyakörvre akasztható villogót, de ebből is csak pirosat találtam... Viszont eszembe jutott, hogy egy picike bringalámpát akasztok a nyakába, ami irányba áll. A kutya legtöbbször vizslat, így a feje mögé tenném inkább.

2012. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt láttam világítós nyakörvet, mivel használt, szerintem nem lehet nagyon drága.

2012. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A tescoban kapható bicajos gumis karszalagunk van.Az a baj vele,hogy a 4db led kevés.Nem éri át teljesen a nyakát.És vagy elölről vagy hátulról világítja csak meg.


Azért akartam csinálni,hátha olcsóbb lenne

2012. máj. 11. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz van nekem is. Vegyél mégegyet és varrd össze a kettőt, az bitosan elég lesz (és hülyét fognak kapni a bringások, ha meglátják)
2012. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!