Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sebes a 11 honapos labim...

Sebes a 11 honapos labim hereje, folyton kenegetem neogranormon kremmel, de csak nem gyogyul meg. Tudtok ajanlani valami jo hamosito kremet?

Figyelt kérdés
Mar 2x voltam vele dokinal, kapott ra antibiotikumos kenocsot, majd hamositot, de most kezdodott minden elolrol. Azt mondta az orvos,a kemeny fekhelytol van. Valoban az ajtohoz kozeli resz le van terkovezve. Azokra a helyekre, ahol leginkabb lefekszik, gumi szonyeget tettem, de a kis buta csak azert sem ide teszi a feneket! Tudtok ajanlani valami jo megoldast?
2012. máj. 10. 10:30
 1/5 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Ne negranormont hanem Sudocremet használj, nagyon szépen hámosít!
2012. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy bepanthen plus?
2012. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Sudocremet próbáld ki, felfekvésnél is azt használják. De az okot mindenképp meg kellene szüntetni! A Nehezen tudom elképzelni, hogy a fekhelytől ilyen baja lehet, de ki tudja.
2012. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ratata ***** válasza:
kék lukács kenõcsöt
2012. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!