Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2es fel hetes babamnak szajpen...

2es fel hetes babamnak szajpenesze van, este ota kenegetem minden szopi utan rozsamezzel, cicimet szinten minden etetes utan. Az lenne a kerdesem:igy el fog e mulni?

Figyelt kérdés
Latok feher peneszfoltokat, probaltam fulbucival, gezbe csomagolt ujjammal eltavolitani, de nem tudom.Bekenni viszont bekentem alaposan mindig. Mert hiaba probalom levakarni, nem lehet. Esetleg valami tippet is kernek, ha tudtok jobb modszert ennel. Koszonom elore is a valaszokat!

2012. ápr. 12. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem rózsamézet használtunk, bár lehet az is jó hanem Canesten folyékony oldatot. Igaz húzósabb az ára, mint a rózsamézé, de sokáig elég. Gézre csepegtettem és nagyon erősen kell dörzsölni, lehet, hogy sírni is fog, de a szájpenész nagyon erősen tapad a nyálkahártyához, és ezért nehéz "levakarni", az se baj ha egy kicsit véres a géz. Ha nem tudod leszedne folyton felülfertőződik. Ha úgy látod, hogy már nincs a szájában, akkor is két-három napig kenegesd neki, mert könnyen kiújulhat.
2012. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen picinek nem rózsaméz kell, hanem az orvos által előírt szájpenészes ecsetelő. Ezzel le lehet mosni a szájáról szépen.
2012. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi rózsamézet használtunk és hozzá még borax golyócskát,nagyon bejött,néhány nap és elmút.amúgy a borax nekem hüvelygombára is bevált
2012. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasfájás miatt adtunk a babának Normaflort és láss csodát eltűnt a szájpenész is!
2012. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!