Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagytestű keverék 8...

Van egy nagytestű keverék 8 hetes kutyusom, és nem tudom h h oldjam meg az etetését mert mindig más műszakban dolgozok, van itt aki küzdött még ilyen problémával, h oldotta meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Fontos a rendszeresség. Nem tudsz valakit megkérni, hogy etesse meg, ha Te épp nem érsz rá?
2012. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :/
2012. máj. 10. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már azelőtt átgondoltam, hogy hazavittem volna. Sokáig hoztam magammal dolgozni, majd még egy rövid idegig anyósomék jártak hozzá.
2012. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag meg tudod oldani, lehet kapni órás automata etetőt.
2012. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez az etető mennyire működik? és ha pl alszik a kutyus én fel szoktam kelteni, ez ad ki vmi hangot van csak ott a kaja aztán ha alszik nem ébred efel?
2012. máj. 10. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ne bohóckodjunk már. :-) Etetőgép! Nagyon vicces! :-D


Nem lesz semmi baj a kiskutyának, ha össze-vissza kap enni. A farkas sem mindig este 8-ra viszi haza a táplálékot a kölykeinek. :-D

A lényeg, hogy ilyen kiskutyát lehetőleg napi 3x etess és lehetőleg időarányosan elosztva. Adj neki munka előtt, után és ha pont nappal vagy otthon, akkor a kettő között. De az se baj, ha csak 2x kap. Munka előtt és után. Ennyi.

2012. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít a rendszeresség! Legalább 6-7 hónapos koráig napi kétszer kapjon enni, egyszer délelőtt valamikor, egyszer pedig estefelé. (Még háromszor is ehet most, de ha összességében megkapja a napi mennyiséget, a kétszeri etetés is elegendő.)

Nincs szüksége a kutyának arra, hogy reggel pont 6-kor és este pont 8-kor kapjon enni. Ez csak megnehezítené a későbbi dolgodat.

2012. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Az etetőtál azért is nagy marhaság, mert az etetés a kutya számára az egyik legfontosabb esemény a nap folyamán és a legerősebb ösztöne fűződik hozzá. Fontos dominancia gyakorlatként lehet felhasználni, ha kihasználod, ezzel is növelve a későbbiekben a tekintélyedet. Emellett a kötődés kialakításban is a kajának van talán a legerősebb szerepe. Nehogy már egy műanyag gép legye az etetés alatt a központban a kutya számára!

2012. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!