Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt csak kennelből lehet...

Pitbullt csak kennelből lehet venni?

Figyelt kérdés
Persze vannak ezek az apró hirdetések de kockázatosak :// ha tudok jó kenneleket írjátok meg légyszíves! Papírokat gazditól kell vagy hogy?
2012. máj. 10. 20:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
goldeyeskennel.freewb.hu
2012. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Papírok? Törzskönyvre gondolsz? Persze azt a tenyésztő váltja ki, szerződést ő ír, tőle kapod majd meg az oltási könyvet is, abban már benne lesznek a meglévő oltásai.

Olyannak ne higgy,aki azt mondja, hogy majd küldi a törzskönyvet!!!

2012. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

A komolyabb itthoni tenyésztők nem reklámozzák magukat és nem adnak akárkinek kutyát. Mivel nem show kutyának tenyésztik a piteket, csak akkor van alom, ha kell.

Ez egy zárt kör, nem úgy megy, hogy odamegy Pistike, hogy "csókolom, kéne egy pitbull, mikor lesznek kölykök?" és adnak neki.


Bullykat persze vehet boldog-boldogtalan, itt van két bully kennel:

[link]

[link]

2012. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
óké köszönöm szépen !!
2012. máj. 10. 22:01
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
Akkor milyen kutyának tenyésztik ha szabadna megtudnom....ember...........
2012. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Munkakutyának....ember......
2012. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Még nem láttam olyan kennelt ahon megakarsz venni egy kutyát és csak munkakutyának adják el..............

Vagy te milyen munkára gondolsz,? sok embernek van pitbullja és azt tudom hogy nem nagy erőfeszítés kell kihozni egyet...

Vagyis ha pistike besétál és megvesz egy pitet akkor odadják neki

2012. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Úgy látom komoly gondjaid vannak a szövegértéssel.

Senki nem mondta, hogy csak munkakutyának adják el. Arról volt szó, hogy a komolyabb tenyésztők munkakutyának tenyésztik, ezért csak akkor hoznak le almot, ha szükség van rá.


Nem, nem sok embernek van pitbullja. Sok embernek van kutyája, amiről azt hiszi, hogy pitbull, közben amstaff mix, bully, vagy egyáltalán köze nincs a pithez.

Ha felétek annyi embernek van pitbullja, kérdezd már meg néhánytól, hogy törzskönyves-e a kutya, melyik szervezetnél törzskönyvezték és milyen vérvonalból van.

2012. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen debrecenbe elég sok pitbull van,és törzskönyvesek
2012. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Igen, hol? Én debreceni vagyok és eddig csak keverékekkel találkoztam.

Hova járnak a pitbullosok?

2012. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!