Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyám nemiszerve váladéko...

Kan kutyám nemiszerve váladékozik. Miért? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Fehéres-sárgás váladék. Nem folyik, de látszik. Lehet eddig is váladékozott, csak nem vettem észre?

2012. máj. 11. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A kan kutyáknak szokott :) csak nem mindig látod ugye. Szerintem semmi baja nincs.
2012. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ez kb. olyan, hogy ha nem mosnám meg a farkam napokig, nekem is túrós lenne. Csak ugye a kutya van, hogy leszopja magát, és ezért nem látod mindig túrósnak.
2012. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak most így hirtelen jött, mivel 6 éves, és még sose volt ilyen. Már a legrosszabbra gondolok, hogy netán beszökött valami szuka éjjel a kertbe, és elkapott tőle valamit. Van ilyen? Mármint hogy elkap valami nemi betegséget, amitől váladékozik? Vagy lehet bekerült neki valami idegen dolog oda, és elfertőződött? Remélem nincs nagy gond.
2012. máj. 11. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi régen kutyákkal foglalkoztunk (egyébként is mindig volt kutyánk), leginkább kan kutyák, de nem nagyon észleltünk ilyesmit náluk.


Szerintem nem ártana, ha vetne rá egy pillantást az állatorvos.

Természetesen, elkaphatott valamiféle nemi betegséget. Amennyiben tényleg komoly, akkor nagy valószínűséggel vírusos vagy bakteriális fertőzés. Ezeket szükséges kezelni, különben mint az embernél, rámehet a húgyutaktól a vesékre, mindenre odalent aztán iszonyú nehéz lesz kikezelni.


Nem tudom, mennyire súlyos a dolog, de legalább annyit megtehetnél, hogy neten keresel online állatorvost és megkérdezed, vagy telefonon felhívod. Lehet, hogy normális állapot, de ha esetleg nem, akkor gyorsan kellene cselekedni.

2012. máj. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 11. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!