Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet szüntetni kutyáknál...

Meg lehet szüntetni kutyáknál azt a tipikus kutyaszagot? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3 havonta fürdesd meg kutyasamponnal, de ezen kívül felesleges erőlködni, mert 100%-osan nem lehet megszüntetni.


Ha az ázott kutya szagra gondolsz akkor meg: semmit, megszárítod a kutyát minnél hamarabb...

2009. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha kinti kutya, mehet 1,5 havonta is a fürdetés de csak ha jó idő van.
2009. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és a kutyus benti:)
2009. jún. 25. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha kutya lennék én is megkérdezném, hogy meg lehet e szuntetni az Emberszagot?


Ha nem birod a kutyaszagot, ne tarts kutyát!

2009. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, h nem bírom...
2009. jún. 25. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
én imádom a kutya szagot. :) nekem egy westie-m van, gyakran fürdetem de csak sima vízzel mert az orvos azt mondta hogy úgy minden nap lehet. Ha fürdés után egyből megszárítom, akkor nincs kutya szaga, de mivel nyár van(amit annyira nem lehet érezni jelen pillanatban) nem szoktam megszárítani, mert melege van és jólesik neki vizesen rohangálni a lakásban. :)
2009. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Melyik szagra gondolsz?

Szerintem nincs tipikus kutya szag.

Van sok szag a kutyáknál, de változó.

Ázott kutya szőr szag. Vizelettel szennyezet kutya szőr szag. Piszkos , elhanyagolt kutya szaga. és így tovább...

Az én kutyáimnak semleges szaga van, ha valami mégis szagos rajtuk, megnézem mi a furcsa szag oka.

Milyen fajta kutyád van?

2009. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy oldottuk meg a problémát(kan kutya volt) hogy ivartalanítottuk.Mostmár semmi szaga nincs!
2009. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Yorkim van :) lehet kipróbálom én is a tiszta vízzel való fürdést naponta :)
2009. jún. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!