Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi tulajdonosok. Az én...

Tacsi tulajdonosok. Az én kutyám rendkívül antiszociális és neki igy jó, pedig mi nem igy szoktattuk, a legkevésbé sem.1éves szuka. Tietek hogyan viselkedik más kutyákkal és emberekkel? Úgy hallottam ez eléggé tipikus tacsi viselkedés, sajnos.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:39
 1/8 anonim válasza:
100%
Az én kutyám tacsi keverék.... van olyan ember akit nagyon utál de van akit nagyon szeret.... Ha utcán sétálunk mindenkit megugat. De csak embert... És én sem így neveltem.... Viszont van amikor nagyon barátságos tud lenni :)
2010. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, az én kutyám dettó.
2010. jan. 6. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötözködni akarok,de honnan tudod,hogy a kutyának így jó?


Egyébként nekem volt egy foxi-tacskó keverékem,gyűlölte az embereket és a kutyákat.Sajnos akkor még nem voltak speciális kiképzők,foglalkozások,mert biztos,hogy nem volt így túl boldog a kutya.Ha lettek volna,biztos,hogy segítséget kértem volna.

2010. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
az enyém csak a kutyákat utálja. az embereket imádja, mindenkinek eldobja magát
2010. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is van egy tacsi-csivava keverékem. A macskákat kutyákat gyülöli, akár a nagyokra is rátámad. Imád focizni, komolyan, berohan a labdáért bárki közé, hogy elvegye.

Az embereket ugatja, de akit ismer, annak annyira visít, hogy majd szét megy a fülünk.


Én imádom, mert őszinte állat, a tacsiknak az érzelmeik ott vannak az arcocskájukon.


Salima

2010. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém szálkástacsi és yorki keverék. És a kutyákkal nem jön ki, csak egy-kettővel és inkább kistestűekkel (kivéve a másik kutyám, aki border) pedig gondosan szocializálva lett. :S És nagyon ugatós is. Az embereket is ugatta, de arról le tudtam nevelni, a kutyákra való ugatásával viszont nem boldogulok... Pedig biztos van megoldás, csak meg kell találni. Abban viszont biztos vagyok, hogy ez nem jó neki.

Kiképzők sem tudtak eddig olyan tanácsot adni, ami használt volna. :S

2010. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van egy tacsi mixünk, de ő boldog, kiegyensúlyozott kutya, nem gyűlölködik.

Természetesen mindenkit megugat, aki elmegy a ház előtt, nagyon komolyan veszi a házőrzést.

Viszont ha vkit beengedünk azt nyugalommal követi, ha ismerősről/barátról van szó, annak pár perc után az ölében ücsörög. :)

Sétálás közben nagyon érdeklik a kutyák, lelkesen, de határozottan közelíti meg őket.

2010. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igazán fajta függő. Inkább a kutya lelkivilágában keresendő a probléma gyökere.
2010. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!