Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden Német juhász "nyüszög"?

Minden Német juhász "nyüszög"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma az egyik ismerősömnél voltam akinek van egy kan német juhásza , gyönyörű kutya tenyésztőtől van és imádja a gazdáját valamint jól szocializált.. Mikor kint voltam sokszor halottam hogy mintha nyüszögne a kutyus vagy nem is tudom:') Gazdája azt mondta h sokszor nyüszög így. Nem beteg ez biztos. Minden nj szokott így nyüszögni ? Vagy ez egyed függő? Kicsit hülye kérdés de kíváncsi vagyok.:D


2012. máj. 12. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hízeleg
2012. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes vadászkutya (magyar vizsla, erdélyi kopó stb.) nyüszög, jellegzetes a nyűnyű hang, ez a gazdinak szól. Szeretne melletted lenni, vagy csak üdvözöl.
2012. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem fajta függő,hogy nyüszög-e vagy nem hanem egyed függő.Az én kutyám(spániel)is elég sűrűn szokott nyüszögni,már kölyökkora óta ezt csinálja pedig nem beteg és nincsen semmi baja mert állatorvossal ki lett vizsgáltatva.
2012. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !:)
2012. máj. 12. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyüszögés többségiben az unalom vagy hiszti jele, ez nem betegség, csupán közli a jelenlegi állapotát. Erről le lehet nevelni a kutyákat persze, bár én pont szeretem ezt, sőt, a kölyköknél rá is szoktam erősíteni erre, hogy ha valami komolyabb gond lenne, azt is jelezzék.
2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak beagle-nél tapasztaltam iylet...
2012. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3/7, A NÉMETJUHÁSZ MIÓTA VADÁSZKUTYA???

Kérdező, az enyém igen, és az ismerősömé is szokott nyüszögni. Hisztizni akkor szokott, amikor pl. a kutyaoviban megfogják, amíg én elszaladok, és hisztizik utánam. Az ismerősömé ugyanígy. Meg az enyém, ha leállok beszélgetni, és megunja... 4 hónapos.

2012. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat!:)
2012. máj. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!