Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász (munkavonalú)...

Német juhász (munkavonalú) vagy óriás schanuzer vagy orosz fekete terrier?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiúnak,aki suliba akar vele járni annak melyik fajtát ajánlanátok?

Mind 3 fajtát normálisan letudom mozgatni,szellemileg,fizikailag.

Elsősorban olyanoknak lennék kíváncsi a véleményére akik ismerik mind3 fajtát.

jöhet privi is.

Köszi.

Jár a zöld kéz.


2012. máj. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A fekete terrier sajnos nem igazán van toppon munkában.Snaciból a szépekből nehéz jó munkás kutyát találni. Aki versenyre, sportra akar snacit, bizony, kintről, munka vonalból választ kutyát.

A munkavonalú nj-k általában egy igen jól működnek.

2012. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát azért orosz fekete terriert is meglehet tanítani örző-védőre meg az alap dolgokra :)

meg a haza óriás snacik mind küllemben mind munkában megállják a helyüket szerintem :)

de persze munkavonalú német juhászt a legkönyebb kiképezni meg ő mindenre jó vakvezetés,nyomkeresés,drogkeresés.

De én csak alap dolgokra meg örző védőre akarom meg majd még meglátom,de sztem oft és ó. snaci is képes lenne másra is.

2012. máj. 11. 19:31
 3/3 anonim válasza:
A snacik jó munkakutyák, de a juhászok általában jobbak. És egy ordas németjuhász tekintéjt parancsolóbb is.
2012. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!