Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya harapás, hogyan?

Kutya harapás, hogyan?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, hogy harapjam meg a kutyámat, hogy ez által én váljak a falkavezérré. Ez működhet? Hallottatok már ilyenről? Ha igen, kérlek osszátok meg velem!

2012. máj. 13. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha jól viselkedik akkor csóváld a farkad neki.
2012. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha lepisil valamit, akkor pisild le te is!
2012. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


A húgom shar pei kanja volt nagyon domináns, de annyira, hogy erősen harapott játék közben, nem hallgatott rájuk stb. Egy ilyen harapás után a húgom visszaharapott a kutya orrába...Azután már meggondolta Bufli, a kutya, hogy mit harapjon, meg mennyire...

2012. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezáltal nem leszel falkavezér!


Csináld ezeket a dominancia gyakorlatokat!


[link]

2012. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orrába harapni? Na az se volt normális. És maximum szerencséje volt, hogy a kutyája (az a Shar Pei) nem harapott vissza. A kutyának az orra a legérzékenyebb testrésze, millió idegvégződés van benne... Lehet, hogy "tanult" belőle a kutya, de rosszul is elsülhetett volna, és sokkal humánusabb módon is lehet jelezni a kutya felé falkavezérségünket.
2012. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne az ismerőseidre hallgass kutyanevelés témában, hacsak nem tudják alátámasztani értelmes érvekkel, amit mondanak. Olvass utána a falkavezérségnek, ezer és egy cikk, könyv, weboldal és tévéműsor foglalkozik ma már ezzel a témával.
2012. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor az én kutyám harapott, akkor elkaptam és megharaptam a fülét.


Ill ismerősöm barátjának egy nagyon domináns és agresszív kutyája volt. Be akart menni, de a kutya akkor is támadta, mikor a barátja mondta h jöhet, hagyja. Erre fogta és beleharapott az orrába. Utána simán beengedte a kutya, ha meglátta akkor behúzta a nyakát és illedelmesen hátrál.


Természetesen ne ez legyen az első, vannak más módszerek is, de ha azok nem hatnak ,akkor ki lehet próbálni.

2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem harapott bele annyira, hogy meglátsszon...Csak megmutatta neki, hogy meddig mehet el. Meg is értette a kutya, utána sokkal normálisabban játszott.


Különben meg a harci kutyák nem annyira érzékenyek erre, mintha egy törpeuszkárnak csinálná valaki ugyanezt.

2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!