Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Monty milyen keverék lehet?...

Monty milyen keverék lehet? (link, NCIS:LA)

Figyelt kérdés

Itt van róla egy videó, szerintetek milyen keverék lehet?

http://www.youtube.com/watch?v=Exnjj-EFjCY

Köszi előre is a válaszokat! :)



2012. máj. 13. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Glen of imaal terrier félének tűnik.
2012. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(bár tuti van benne más is,már csak a hosszú lábak miatt is)
2012. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 13. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Staffordshire keverék. Elég zömök a testfelépítése, a feje is szélesebb, mint bármelyik másik terriernek, amiket végignéztem, ha rövid szőre lenne a linkelt kutyusnak, akkor borzasztóan hasonlítana egy Staffira (szerintem), így hosszú, drótos szőrrel is hasonlít szerintem.
2012. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az volt az első tippem, de nem voltam biztos benne. Kell egy ilyen kutya! :D
2012. máj. 13. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem megint a vidit, így másodszorra már nem annyira hasonlít Staffira. De őszintén nem tudom, egy biztos, hogy valamilyen terrier keverék, de azon belül sok fajta van, és amelyik színben hasonlít Monty-hoz, az méretben eltér, vagy fordítva.
2012. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Deeks <3 :D najó, most Monty a lényeg :D én azt olvastam, az egyik félhivatalos oldalon, hogy Monty félig németjuhász, félig ismeretlen (?) fajta, mivel menhelyi kutyus :)
2012. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cuki!! De a németjuhászt egyáltalán nem ismertem föl benne... :P :D
2012. aug. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!