Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyák...

Tibi1602 kérdése:

Szerintetek milyen kutyák lennének eme érdekes párosításból? Egy angol-magyar agár apa és egy amstaff szuka keresztezéséből? Ha tudtok képet hasonlóról, akkor link. Minden infó érdekel!

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 16:57
1 2
 1/11 Akiteki ***** válasza:
94%
Mitől lenne érdekes? Keverékkutya, mint bármelyik másik. Az orvvadászoknak sem válik be, mert nem olyan gyors, mint egy agár és az sem biztos, hogy visszahozná a zsákmányt.
2011. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
DE hogy nézhetne ki?" merőben eltérő kutyafajról beszélünk.
2011. dec. 26. 17:23
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

remélem, ez csak gondolat marad, és nem akarsz szaporítani...


nekem magyar agár-német juhász keverékem van.

ha beütöd gugliba, hogy holland juhász, meglátod, hogy egészen pontosan hogy néz ki a kutyám.:)


a staffival keverve nyilván nem ilyen német juhászos szőre lenne, és a feje is talán szélesebb lenne...

De keverékeknél sosem lehet tudni, melyik kölyök kire fog jobban ütni.

Lehet, hogy arányosan lesznek, lehet, hogy hosszú lábú, busa fejű, de gebe kölyök is lesz...

2011. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
természetes az marad:) de a Qujo az?:)am szerintem jó kis kutya lesz az:)
2011. dec. 26. 17:33
 5/11 Akiteki ***** válasza:
Tehát már meg is csináltad. Hurrá.
2011. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem:) a kiskutyára irtam hogy jó kiskutya lesz amit lehet látni a videón a holland Juhászkutya
2011. dec. 26. 18:01
 7/11 Akiteki ***** válasza:

Ja, akkor jó!

Egyébként volt már, aki kipróbálta. Gondolom rabsickodásra kellett. De neki sem jött be.

2011. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mi az a rabsic? :)
2011. dec. 26. 18:14
 9/11 Akiteki ***** válasza:
Orvvadász.
2011. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

agárral kombinált bull-típusú terrier keverék kutyákat bullex-eknek hívják, vadászati célra szoktak célirányosan létrehozni ilyen párosításokat.

hogy rabsicoknak nem vált be, azt nem csodálom, nem agármunkára valók, hanem disznóra, hajtásba. tőlünk dél-keleti irányban szeretik főleg használni (vagyis a szláv régiókban).

guglizz rá a bullex, bull x, bull x lurcher kifejezésekre és találsz képeket meg több infót


bár írtad, hogy csak elméletben érdekel a dolog, azt azért hozzátenném én is, hogy NE akarj ilyen párosítást létrehozni, sőt semmilyet se, nagyon-nagyon komoly megfontolás és a kutyatenyésztés mikéntjének kitanulása nélkül!

2011. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!