Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkimnak mikor nő ki a...

A yorkimnak mikor nő ki a másik golyója?

Figyelt kérdés
Van egy yorkim,6 hónapos. Egy golyója van csak. Mikor fog kinőni a másik?

2012. máj. 13. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Alapból mikor kiválasztom a kutyát akkor ellenőrizni kell a fiúk esetében,hogy mint két heréje meg van,ha utána olvastál volna a kiválasztásnak akkor ezt tudnád amúgy,ha elviszed a dokihoz ő biztos tudd segíteni majd valamit kitalál.
2012. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A tenyésztő azt mondta,hogy 6-7 hónaposan fog kijönni. Az apukájának is csak egy van.De ha nem akarom tenyészteni,pároztatni akkor is elrákosodhat,elkárosodhat?
2012. máj. 14. 15:52
 13/19 A kérdező kommentje:
Főleg hogy amikor elmentünk yorkie-t venni,a 6-ból már csak 1 volt.. Elég nehezen lehetett volna választani. De azért köszi mindenkinek..
2012. máj. 14. 16:00
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kis kutya volt akkor meg értelek és vissza vonom a válaszom :) szerintem vidd el az állatorvoshoz ő megmondja,hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy mi lehet a következménye. De,ha az apjának is csak egy van akkor ez genetika és nem valószínű,hogy baja lesz,de azért nézze meg a doki :)
2012. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett töröltetni a válaszomat. mindegy, akkor inkább hagyjuk, aztán csinálj, amit akarsz.
2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Micsoda? A tenyésztő a rejtett heréjű kanját pároztatta? Szép kis tenyésztő, mondhatom.
2012. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem töröltem ki semmit!!

2012. máj. 15. 16:32
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor valaki más töröltette. Annyit írtam, hogy a lehető legetikátlanabb dolog egy ilyen kutyát tovább szaporítani.

Persze ez előfordulhat normális tenyésztőknél is, hogy a kölyöknek nem száll le a heréje, de akkor a minimum, hogy fizetik a műtéti költségeket.

2012. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ilyet én nem is olvastam.Mindenképpen elvisszük az orvoshoz.
2012. máj. 16. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!