Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kiskutyák szerintetek...

Ezek a kiskutyák szerintetek is kínai kopasz kutyák? :D

Figyelt kérdés

[link]


Hát nem tudom, nekem kicsit szőrösek. :)



2012. máj. 14. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
:D Szaporítók újabb nemes példánya :)
2012. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kopasznak épp nem mondanám őket.
2012. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A leghalványabb közük sincs a kínai kopasz kutyához XD De ha el tudja őket adni kopasz kutyaként, akkor a kedves vásárlónak is nagy tapsvihar XD
2012. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az ilyennel nem lehet valamit csinálni, hogy nem azt adja amit kínál? Most olyan, h én árulok egy bmw-t és csak egy trabantot adok :D
2012. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mikor megláttam jót kacagtam, de most már nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek, hogy léteznek ilyen emberek. A szégyent nem ismerő szaporítás és hülyeség találkozott egymással.

Mert ha még ránézek egy kutyára és nem tudom eldönteni, hogy pl máltai selyem vagy shih-tzu, de egy kis szőrpamacsot kínai kopasz kutyának mondani...

Főleg, hogy elvileg saját kutya

2012. máj. 14. 11:59
 6/18 anonim ***** válasza:

Én jelentettem.

Kíváncsi leszek :)

2012. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]


Én ehhez a fajtához nem értek, de ennél a kennelnél is rendesen szőrös az egyik kutyus, de amit linkeltél annak max. csak valami távoli köze van a kínai kopaszhoz és még van képe 25000-et kérni keverék kutyákért...:D

2012. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy vannak rendesen szőrösek, de hát úgyis ég és föld a kettő. :)
2012. máj. 14. 12:04
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindjárt írok neki én is, hogy kérnék a szülőkről képet, meg hogy törzskönyvbe van e hogy kínai kopasz? :D
2012. máj. 14. 12:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem újdonság volt, hogy van szőrös is. :)) De kíváncsi lennék, hogy mit reagál a hirdető...:D
2012. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!