Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f-nél, hogy tudnám...

Opel astra f-nél, hogy tudnám megcsinálni, hogy az üzemanyag tankot is betudjam zárni?

Figyelt kérdés
szerelőm mindég kilopja a gázolajat,most is kb 20l hiányzik.
2012. máj. 9. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

1. zárható tanksapka

2. válts szerelőt, ha lopós.

2012. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerelővel amúgy nincs baj csak ez h lopja a gázolajat,zárható amúgy csak nincs hozzá kulcsom,és hogy lehetne megoldani ,hogy valamilyen kulcsal bezárhasam
2012. máj. 9. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha mész hozzá oda viszed az üzemanyagmutatóhoz és megmondod neki ha megint nagyobb mennyiségü keró hiányzik belőle akkor nem fizeted ki a munkát. Vagy nem is szólsz neki hanem mikor mész az autódért megnézed a szintet és akkor magyarázod el neki hogy miért nem akarsz fizetni.
2012. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem épp elég baj, ha alkalmanként meglop 8-10 ezer forinttal, de te tudod.

Egyébként ha akarja, úgyis kilopja, hiába zárod a beöntőt.

2012. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd már magad átb@szni lopja az üzemanyagodat és te még vissza is jársz hozzá, és még fizetsz is neki?Ki tudja hogy csinálja meg az autódat főleg ha sűrűn jársz hozzá én keresnék másik szerelőt van belőlük épp elég.
2012. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 T5- ***** válasza:

Az autószerelő okosabb mint te.

Most csak így hirtelen mondok neked 3 helyet ahonnan könnyebb lecsapolni a benzint, gázolajat, mint a tankbeöntőn. Sőt, azt mondom neked, hogy a beöntőtől a legnehezebb leszedni. Hm. Ez van. 20 liter tudod mennyi? Az Astrának 50-52 literes a tankja, szóval akkor majdnem a fele hiányzik? Ne nevettess már. Annyira ő sem hülye, hogy fél tankot levegyen. Vagy az van, hogy teljesen madárnak néz, mert az is vagy. Amúgy még ha le is venne valamennyit, akkor én úgy tartanám, hogy azt, vagy egy keveset a végösszegből lefaragja, csak te nem tudsz róla.

De persze a maszekok mind hülyék, mert átbasznak, lehúznak...áááh. Szerinted a szakszervízben mit csinálnak? Ott tényleg lehúznak. Ott is leveszi azt a 3-5 litert, főleg ha az üzemanyag rendszert csinálja. Nem cserél olajszűrőt, az olajat is csak gyorsba' engedi le. Az időszakos szervízen kívül eső dolgokról ne is beszéljünk. Szemellenzősen csinálják, nem törődöm módon. És ne félj ott elszámolják az utolsó alátétet is.

A maszeknak nem az a célja, hogy te ne járj vissza hozzá.

Szóval, ha jó szerelő akkor légy hálás.

Amúgy meg szerintem kamu kérdés.

2012. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A maszeknak lehet hogy az az érdeke hogy visszajárj de ettől függetlenül még a legtöbb ugyanúgy átver mint a márkaszervíz.Még szerencse hogy nekem nem kell szerelőhöz járnom:)
2012. máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!