Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vagyok köteles megtenni...

Mit vagyok köteles megtenni kutyatartóként? Mi van az ebrendeletekben?

Figyelt kérdés

Mire kötelezhetnek?

-Oltások?, pórázas séta?, ürülékszedés?, felügyelet nélkül nem lehet kint? Mást nem veszélyeztethet?

Mi van még?


2009. jún. 26. 12:45
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Igen ez mind, és még az állatvédelmi törvény betartása, mármint az állatkínzással és a tisztességes tartással kapcsolatos dolgok, vadvédelmi törvények betartása.Betegség esetén orvos igénybevétele.Az ebekre vonatkozó országos, és helyi rendeletek betartása, játszótér, utaztatás, strand,tavak,parkok,szempontjából.Tuti, hogy van még, de szerintem ez most egyenlőre elég lesz.
2009. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az állatvédelmi törvény általánosságban szól az állattartásról és a jó gazda gondosságáról, a helyi rendeletek pedig konkrétan a kutyákra vonatkozó helyi szabályozást tartalmazzák. Ezt minden önkormányzat magának alkotja meg tehát mindenhol más.
2009. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Példának itt van egy:

[link]

2009. jún. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!