Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos közepes méretű...

8 hónapos közepes méretű kutyának lehetne már ilyet adni? vagy ti mit ajánlanátok ilyen árban?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 15. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
8 honaposnak junior kene
2012. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
táp az jó de szerintem is juniort válassz belőle!
2012. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vmelyik kutyánál nyugodtan adhatod, vmelyiknél nem biztos. Mi az oka, ami miatt felnőttet szeretnél adni? A régi kutyaovis oktatónk bordereket tenyészt, ő pl. már 6 hónapos koruktól felnőtt táppal etette őket.


Nekem nagytestűm van és kb. 8 hónapos korától felnőtt tápot kap, mert amelyik táp az összetevőket illetően szimpatikus volt, annak magas volt a fehérjetartalma és gondot okozott, így felnőttet kap, aminek alacsonyabb a fehérjetartalma, most semmi gondunk nincs - 10,5 hónapos.

2012. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ebből a fajta tápból is külön van kistestűnek, közepesnek és nagytestűnek.
2012. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,junior van neki most.Nem rossz,csak ettől kicsit híg neki,olykor megy a hasa.
2012. máj. 15. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont esélyes, hogy a táp egyik összetevőjével van a gond. Nekünk is így volt, csak én Happy Doggal etettem anno. Most mellőztük a csirkét és a kukoricát az étrendjéből, bárányos-rizses tápot kap, minden oké azóta.
2012. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi,értem,

és ez milyen lehet?


[link]



bár ez is felnőtt táp.

juniorba nem találok olyat ami talán jó lenne

2012. máj. 15. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Etettem ezzel is, az én kutyusomnak nagyon sok volt tőle a kakija, így váltottunk (Brit Care Adult Large Breed tápra), de ettől függetlenül jó táp, próbáljátok ki!
2012. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit számít az ár, de pl. a Brit Care bárányos-rizses, gabonamentes táp és van belőle közepes testű junior kutyusoknak is.
2012. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!