Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani Debrecenben vagy Szoboszlón kutyaiskolát, ahová 8 hós goldinkkal mehetnénk?

Figyelt kérdés

Árat is mondjatok ha lehet.

És személyes tapasztalatot ha van.


2012. máj. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben: DKSK és DASzE

A DKSK: vezetője: Tóth Ágnes

ő nagyon jó ember, és nagyon jól csinálja azt amit csinál! Én nagyon szerettem oda járni, bár egy hátránya van, azok akik pacsihaverok, sokkal gyorsabban elérnek bármit is, és nekik külön edzések amiket nem kell kifizetni, stb stb.

Egy kölyökedzés 1 hónapra úgy emlékszem 6000 ft

Egy haladó agility 8000 ft

Az igazság az, hogy inkább a DASzE-t ajánlom! Nagyon jó társaság, én nagyon szeretem őket, rögtön befogadják az embert és ha valamit nem tudsz hogy kell megcsinálni, akkor rögtön vagy 6 ember megy és segít! Ezt nagyon szeretem bennük!

Viszont itt az árakat nem tudom, de úgy emlékszem olyan 700-800 ft egy alkalom, ami nagyon jó ár!

Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!

2012. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikor vannak ezek a foglalkozások? Mert közben a kislányommal is gyesen vagyok és a kutyust is én vinném, így össze kell egyeztetni.
2012. máj. 16. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hétvégén, főleg vasárnap délután, de van mikor hétköznap délután általában 4 után.

Vannak közös programok is, mikor főzés van meg hasonlók.-

Nem kell minden edzésen ott lenned, csak amelyiken tudsz, azon, nem fog senki haragudni miatta

2012. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is oda járunk és vannak kisbabások is :) szuper hely
2012. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például mint én a borderemmel :D
2012. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!