Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb állatorvos...

Melyik a legjobb állatorvos Debrecenben? (Sürgős)

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene segítség, hogy Debrecenben hova vigyem a kutyát állatorvoshoz. Rázza a fejét, vakargatja a fülét, nekem nagyon úgy tűnik, hogy toklászról van szó, de ideiglenesen vagyunk itt és nem tudom hogy ebben a városban hova vigyem.
2012. máj. 14. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! én úgy tudom, hogy Debrecenben a Pavlov kutyája rendelő nagyon jó! [link]
2012. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tényleg ez a legjobb állatorvos!
2012. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekes módon abbamaradt a rázogatás, de ha újrakezdi valamikor akkor holnap őket fogom felkeresni.
2012. máj. 14. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy toklász lenne!

A kutyának lehet fülgyulladása ami nagyon veszélyes, szóval minél hamarabb el kell vinni, és lehet esetleg bűzmirigy baja is, ami úgyszintén gondokat okoz.

Mindenképpen vigyétek állatorvoshoz, mielőtt nagyobb baja lesz, ne várjátok meg a következő "menetet".

2012. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem toklász és holnap megyünk, csak az a baj amit ajánlottak az kedden csak 4től rendel. Már megtaláltam a helyet is ahol összeszedhette, innentől messzire elkerüljük. Akármi is a baj remélem holnap kiderül, csak az idegesít hogy azt írják a fülvizsgálathoz elaltatják a kutyát.. nem értem miért kell elaltatni, de már most érzem hogy teljesen kileszek :/ Bánom hogy nem vittem el ma, este újfent elkezdte rázni a fejét, de mostmár elég sűrűn csinálja, csak nem akartam feleslegesen altatásnak kitenni :(
2012. máj. 15. 01:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ettől csak egyre rosszabb lesz! Ha nem ficergős akkor nem is altatják, csak ha nagyon muszáj!

Én még mindig azt mondom, hogy nem toklász..

2012. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad volt :) Kedden túlestünk a dokilátogatáson és tényleg fülgyulladása van. Csepegtetünk, masszírozunk és bízunk benne, hogy minél hamarabb el fog múlni. Örülök nagyon hogy nem kellett altatni, mert tegnap is olvastam olyat, hogy a kutya nem ébredt fel belőle.
2012. máj. 17. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha legközelebb tanácstalan vagy, vedd fel a kapcsolatot a debreceni állatvédőkkel, biztos vagyok benn, hogy szívesen válaszolnak:


"EGYÜTT AZ ÁLLATOKÉRT" Állatvédő Közhasznú Egyesület

[link]

egyuttazallatokert@hotmail.com

06-20/402-4361

2012. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!