Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erdőben, út szélén talált...

Erdőben, út szélén talált Yorkshire Terrier kölyköt befogadhatunk? 19 hónapos éves kislány mellé.

Figyelt kérdés

Teljesen biztosan Yorki a kutyus. Nagyon szeretnénk kiskutyát és mintha az Ég küldte volna. Most egy kutyás barátunknál helyeztük el, megyünk hozzájuk ismerkedni, összeszoktatni őket. Mármint a kutyust és a kislányomat.

Kissé ellentmondó információkat találtam a yorki és a gyerekek kapcsolatáról:(.

Van időnk szoktatni, tantani, a kislányom már állatokkal sűrűn találkozik.

Szivesen fogadom a tapasztaltak véleményét és tanácsait, köszönöm!


2012. máj. 16. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is hogyha meglesz a gazdija akkor menjetek el egy menhelyre ami tele van sok szeretetéhes kutyussal, és ott meg is tudják többnyire mondani hogy milyen a természete stb., de ha ne jelentkezik a gazdi akkor pedig megtarthatjátok nyugodtan :-)
2012. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A kiskutya gazdiját keressük, és ha nem lesz meg, akkor annál a családnál marad, akik most befogadták, mert nagyon beleszerettek, mi pedig keresünk másik kedvencet:).

Már nézegetjük a helyi menhely honlapját, amint időnk(vagyis főleg férjemnek mert csak autóval tudunk a menhelyre eljutni) lesz kimegyünk megismerkedni a kiszemeltünkkel:).

Köszönöm a tanácsokat és a bíztatásokat!

2012. máj. 18. 10:27
 13/14 anonim válasza:
szia!! tudom hogy már elég elavult a kérdés, de megszeretném kérdezni hogy pontosan hol találtátok a kiskutyát?? nekünk tavaly május 7.én tünt el 2 yorki kutyánk és nagyon várjuk őket haza! pötyi és masni névre hallgatnak, kérlek mielőbb válaszolj! :(
2013. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bár már régi ügy és remélem rendeződött, de annyit hozzáfűznék, hogy az oltási könyv hivatalosan tulajdonjogot nem igazol! Csak a törzskönyv! Ha az nincs a kutyának, akkor a helyi jegyzőnél be kell jelenteni a kutyát amint befogadták és ő be hivatalos papírt ami igazolja a gazdi tulajdonjogát.
2014. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!