Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hajlandó egy kutya...

Miért nem hajlandó egy kutya sétálni?

Figyelt kérdés

Minden valamirevaló kutya él-hal a sétákért, a befogadott kétéves foxink meg 5 perc után lohol haza. Befeszíti magát, megfordul, és attól kezdve vontatóhoroggal sem lehetne tovább sétáltatni. Amikor előveszem a pórázt, majd kicsattan az örömtől, végig rohan, én csak szállok utána, mint a zászló. Irányítani képtelenség, ha nem arra megyek, amerre ő akar, megfeszíti magát úgy, hogy a négy lába négyfelé áll, és gyakorlatilag megmozdíthatatlan. Hosszabb sétákra kizárólag apámmal hajlandó menni (valamiért őt nézte ki gazdinak, fene tudja, miért).

Van egy kutyánk, én meg kénytelen vagyok egyedül sétálni. Mi baja lehet? Az előző kutyánkkal másfél-két órát barangoltunk bármerre.



2012. máj. 16. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tanulj az apukádtól és a macskáktól ővék a domináns szerep a családban! :)))

nem a kutyával van baj!

2012. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hívhattok házhoz is egy trénert aki foglalkozik veled és a kutyával is!
2012. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!