Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez ugyanolyan mint a rendes...

At7tila kérdése:

Ez ugyanolyan mint a rendes szöges nyakörv? Mármint használatilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérem csak azoknak a válaszát, akik ezt a fajta kiképzést NEM ellenzik. Az e fajta válaszok fölöslegesek.

A kérdésem azt takarja, hogy használatilag ugyanolyan?

"Igazi szöges nyakörv": [link]

Amire én gondoltam: [link]

Kérem aki tudja a különbséget az írja le. Előre is köszönöm. :)



2012. máj. 16. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudom az igazi szöges nyakörv úgy működik, hogy összecsípi a bőrt, ez amit linkeltél, nem tudom mennyire csípné össze.

Sima fojtó nem vált be?

2012. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ugyanaz, annyi különbséggel hogy a másikon gumi van a "szög" végén. funkciója gondolom hogy ne szakítsa fel a bőrt a kutyán, de csak logika alapján, amúgy nem tudom
2012. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Catz ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy a gumibevonatos az humánusabb.
2012. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A fojtóval az a problémám, hogy nem használ, és nem akarok a gégéjét eltörni.
2012. máj. 16. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a gond? Húz a sétáknál? Mennyi idős, milyen fajta a kutyus?
2012. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már 2éves (nemrég kaptuk) és alapvető problémái vannak. De őt nem érdekli ha megfullad, csak a kutyus v a macska után menne. és azért nem akarom megfojtani.
2012. máj. 16. 20:14
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Előbb-utóbb ez sem fog használni. Utána jön az ostor? Amúgy ez nem kiképzés, hanem kínzás és erőszak. A kiképzésnek az a célja, hogy a kutya partner legyen, ennek pedig az, hogy megtörjön.
2012. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jutalomfalattal próbáltad? Figyelemelterelés, közömbösítés.
2012. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nincs tekintélyetek, nem tudjátok kontrollálni, nem tudjátok letiltani macskáról, és ahelyett, hogy inkább a megfelelő kapcsolatot, kötődést és sorrendet alakítanátok ki, inkább elavult, fájdalmas és kegyetlen módszereket próbálgattok rajta? A fojtónak is, ennek is meg van a maga szabálya, hogy hogy kell használni. Láttam már szöges nyakörvtől szétlyuggatott nyakú kutyát. Láttam már a sok fojtónyakörves rángatástól elpusztult kutyát, mert egy ér elpattant a nyakán, csak a gazdik nem vették észre. Ha ti ezt a módszert akarjátok követni, a tanácsom, hogy ne tartsatok kutyát!

De örülök, hogy mindenféle lelkiismeret nélkül okozol fizikai és lelki traumát szerencsétlen állatnak, ahelyett, hogy normális, működő, erőszak nélküli módszerekkel oldanátok meg a gondokat.

2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem használ a jutalomfalat, tudom mert nekem is ilyen kutyám volt.Nem tudom milyen a kapcsolatotok de ha meglesz a megfelelő tekintélyed kérdező a kutyád felé(ami nem erőszakon alapszik) , akkor majd le tudod tiltani a kutyát szinte mindenről.
2012. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!