Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos a kutyám 1 napja folyamato...

Lovelyne kérdése:

Sos a kutyám 1 napja folyamatosan fehér habosat hány komoly baja lehet?

Figyelt kérdés
Hajnalba lett rosszul 10-20 percenként fehér habosat hányt.Ha éppen nem hányt szerencsétlen akkor a helyén öklendezett.Nem aludtunk egész éjszaka mert a hányását takarítottuk.Nem értjük mi baja lehet mert semmi baja nem volt tegnap délután vendégek voltak nálunk ugrált ficánkolt,játszott a másik kutyánkal.Szobakutya ezért is kizárható az, h kint megevett volna valamit mert erre mindig figyelek ha kiviszem sétálni.A kajája se változott nem adtam neki semmi mást csak a szokásos száraz tápját és konzervjét.Szegénykém állandóan a közelemben akar lenni most is itt fekszik az ölembe próbál aludni, de néha néha öklendezik és fújtat.Az előbb adtam neki kaját.Étvágya van inni is iszik.Nem látszik levertnek csak miután hányt 1-2 percig.Nagyon aggódom...

#˘kutya
2012. máj. 17. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fehér habos a gyomorsav, ha jól tudom. De vidd állatorvoshoz, mert azt is 100 féle dolog miatt hányhat!
2012. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kutyám mikor valami vírust szedett össze akkor hányt fehér habot, szinte 10-15 percenként. Kapot antibiotikumot és már másnap jobban lett. Mandulagyulladástól is fehér habot szoktak hányni. Ha gyomorsav túltermelődés van, akkor sárga, sárgás barna habot hányik.
2012. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is éjjel kezdődött. Több jel is utalt rá, hogy valami nem stimmel a kutyával,(bágydt volt, lefeküdt játék után a futtatóban,kapart a torka, de azt hittem a jutalomfalatot nem nyelte le rendesen, sokkal készségesebb volt) de tüzel és oltást is kapott a napokban, így nem volt teljesen egyértelmű, hogy ez egy 3.-dik független dolog. Habosat hányt egész éjjel óránként! Tojásfehérje szerű nyúlós,habos fehér. Másnap reggel orvos megállapította, hogy vírusos torokgyulladása van. A hányásokat nagyon jól összefoglalja Dr. Varga József a videokedvenc. hu oldalon.
2021. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!