Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyamatosan zabálok, mit...

Folyamatosan zabálok, mit tegyek? (komoly)

Figyelt kérdés
tavaly egész nyáron fogyóztam szinte, semmi csodadiéta, kevesebbet ettem és eljártam futni, de mégis úgy érzem talán ez az oka, hogy egyfolytában eszem, talán felborult az egyensúlya a szervezetemnek? .Vagy más oka lehet? Egyszerűen nem tudom megállni, csak tömöm magamba az ételt reggeltől estig, úgy érzem minden egyéb tevékenységem alatt, hogy muszáj kimennem a konyhába/vennem valamit enni, nem tudom megmagyarázni miért. Nem is vagyok éhes az esetek 90%ában, hiszen folyton eszem. Már eljutottam addig a szintig, hogy szégyellem a családom elött, várom hogy kijöjjenek a konyhából, akkor bemegyek és elkezdek össze vissza mindent enni. Vagy lehet esetleg vitaminhiány? Eddig még nem vagyok elhízva, 58 kg vagyok, de félek ha ez így megy tovább el fogok hízni. mit teggyek?

2012. ápr. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Végy erőt magadon, és amikor kimégy a konyhába azzal, hogy most "enned kell", akkor válts mozdulatot, ne egyél, csak igyál egy pohár vizet!

(Tudatalattidban az rögzült, hogy nem szabad enned, és ami tiltott, ami tilos, az ember önkéntelenül is azt meg akarja kapni. Ne a "tilos"-ra gondolj, hanem arra, hogy ettél eleget, most nincs rá szükséged. Az automatikus mozdulatot pedig kiváltod egy másikkal, előbb-utóbb helyreállnak a dolgok.)

2012. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet sok a gyomosavad.
2012. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szedj c vitamint! vagy egyél soksok zöldséget és gyümit :)
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igyekszem erőt venni magamon, csak nagyon nehéz, mert ennem nyilván kell, és ha elkezdem, csak az jár a fejemben, hogy még, még kell. Általában csak akkor hagyom abba amikor már rosszul vagyok a sok kajától, de néha még akkor sem
2012. ápr. 7. 14:49
 5/5 anonim válasza:
én ha éhes vagyok akkor gyümit eszek, abból többet is ehetsz mint átlagos kajákból, finom, és még egézsséges is. Bár nem szabad túlzásba venni, amerikából tudok egy olyan nőt, napi 45 narancsot is kb. megeszik, és kb. 150 kg fölött van... NE VIDD TÚLZÁSBA SEMMIT, CSAK A LEVEGŐT ! DE AZT SE IDEGKAMRÁBA :)
2012. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!