Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » GF600 adagolási útmutatón...

GF600 adagolási útmutatón felnőttkori testsúlyt értenek?

Figyelt kérdés
Az első kategória 15-30ttkg. Felnőttkorira gondolnak? Mert ez nincs rajta feltüntetve...Vagy 15 kg alatt nem lehet adni? Nem hinném...
2012. máj. 17. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi testsúlyt kell nézni, ha kevesebb, mint 15 kg, akkor arányosan adj neki.
2012. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az aktuális súlyt értik. Nem tudom, hogy itthon hogy forgalmazzák (én az USAból rendeltem), de ami nekem van, azon az adagolás 0-tól kezdődik, ill úgy, hogy "Up to 30lbs...", ha a kuytád 15kg alatti, akkor fele annyit kell neki adni, mint a következő kategória.

Itt a használati utasítás:

"

Initial Dose: (4 - 6 weeks) Up to 15 lbs: 2 tablets daily 16 - 30 lbs: 3 tablets daily Maintenance Dose: (After initial dose period of 4 - 6 weeks) Under 15 lbs, daily dosing can be lowered by 1/2 tablet per month until animal's comfort level is achieved. Over 16 lbs, daily dosing can be lowered by 1 tablet per month until the animal's comfort level is achieved. If dosing is more than 1 tablet, divide between AM and PM. Tablet may be crumbled onto food or given as a delicious treat.

"

2012. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! :)
2012. máj. 17. 13:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor az amerikai kutyák pont dupláját kapják, mint a mieink :)

15lbs az kb 6,8 kg! ez alatt Amerikában 2 tablettát kell adni, nálunk 15kg fölött kell 2 tabletta:)


Vicces :)

2012. máj. 17. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, az csak a bevezető, vagy milyen időszak. Az első 4-6hétben dupla adagot kell adni nekik.
2012. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!