Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül az összes...

Mennyibe kerül az összes kellék egy mopszhoz?

Figyelt kérdés

[link]

ő inkább egy mopsz keverék:)

hol érdemes beszerezni neki a kellékeket? egy hónapra kb hány kiló kaja kell neki? a mopszzokról tényleg igaz az hogy horkolnak? és ha igen akkor elviselhetetlenül vagy csak normálisan?

köszi a válaszokat előre is:)


2012. máj. 17. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyakörv, póráz, fekhely, tálkák, valami fésű, néhány játék... ezek az alapvető dolgok, szerintem max. 10 körül megúszható, csak jó helyen kell keresni. :) Nézz körül a webáruházakban, mi hol mennyi, hol van akció, de a közeli állatkereskedésekbe is érdemes benézni, van, amelyik olcsóbb néha, mint a legtöbb webáruház.

Nálunk egy mopsznak meg nagyobb testű keveréknek a 15 kilós kaja kb. 3 hónapig elég úgy, hogy főttet is kapnak mellette. Csak tápból egy mopsz méretű kutyus 5 kilónál többet nem hiszem, hogy megenne.

Igen, horkolnak, röfögnek :D De ez a kutyus szerintem nem olyan horkolós, mivel nincs olyan durván nyomott orra. De ez csak jó, legalább kap normálisan levegőt. :) Remélem, sikerül befogadnod, nagyon édes kutyus, és már 1 éve vár :(

2012. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást:) amúgy szerinted miért van ez odaírva: Majd szépen helyrejön a bundám is, akkor sokkal jobban fogok kinézni..... én nem látom hogy bármien sebe is lenne.szerinted? ja és neki is hámot vegyek vagy neki lehet nyakörvet?
2012. máj. 17. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát gondolom, azelőtt nem sokat volt ápolva, biztos fénytelen, ápolatlan volt a szőre. Azóta már biztos szebb.:)

Nyugodtan lehet neki nyakörvet venni. A képen is az van rajta.

2012. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!