Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan milyen cuccok kellene...

Sziszi... kérdése:

Pontosan milyen cuccok kellenek nekem és a kisfiamnak a szüléshez? és miből mennyi?

Figyelt kérdés
szülés,cuccok

2012. máj. 16. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre így nem nagyon lehet válaszolni, mert kórháza válogatja. Ha neked kell mindent vinni, akkor a gyereknek 3-4db ruha, túl sok nem kell. Kis pléd, sapka.

Neked a kórházba 2-3 törölköző, napi váltás hálóing, köntös, 2 papucs, inkontinencia és rendes betét, papírok, tisztálkodó szerek, saját cuccok.

A nagy táska tetejére tedd a szülőszobai cuccod egy szatyorba. Abba legyen egy előre betéttel ellátott bugyi, tusfürdő, wc papír, hálóing, köntös, papucs, törölköző, valamint a papírok.

2012. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ami a fontos: olyan papucs, amiben tudsz zuhanyozni, tehát gumi. Hogy én hogy megszívtam evvel! Mindenképp gumit (is) vigyél!
2012. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 szoptatós hálóing, és melltartó. Én piacon vettem és tökéletes volt. Kb. 4 db eldobható bugyi, vagy rendes bugyi, és utána eldobod. Fontos! Ezeket mosva, és kivasalva tehát sterilen viszed be a kórházba. Vigyél egy karton ásványvizet, sok folyadék kell, hogy meginduljon a tejecskéd. Babának megmondják a felkészítőn mit vigyél, de úgyis beviszed amit gondolsz, ez elfér egy szatyorban, és olyan jó pakolászni! :-) Telefon, töltő, szőlőcukor, a többiek a többit már leírták! Ja, és a kisfiad első játékát!
2012. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
babafürdető hintőpor meg ilyesmi is kell bentre? pelusból mennyi kell?
2012. máj. 16. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg egyik sem kell, mert adnak, de a kórházban kell megkérdezni, mert mindenütt más a szokás!
2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!