Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespiccet...

Pomerániai törpespiccet mennyire jó házban tartani?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 09:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha naponta fésülöm mennyire hullik a szőre????
2012. máj. 18. 09:24
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
mivel oleb, nem is tudod kint tartani.
2012. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen lehet panelban tartani, hisz kistestű. Csak borsos ára van a kutyának..
2012. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Pomit 2-3 ember tenyészt az országban, a hobbi kutyák ára is 6 számjegyű, akár nem is 1-el kezdődik. Egészen biztos lehetsz benne, hogy nem fogják még a hobbi kutyát sem odaadni olyan embernek, aki kint akarja őket tartani.
2012. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem még életedben nem láttál ilyen kutyát, mivel az egyik legnehezebben tenyészthető és magasan a legdrágább fajta. Ha csak nem vagy full milliomos, nem pomerániai törpespicced van/lesz. Nem is tudom, Magyarországon van-e kennel.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, ez egy társasági kutya, csak lakásban lehet tartani.

2012. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

kedves kérdező!

Amiket te látsz expresszen meg egyéb más gagyi oldalon azok nem pomerániaiak..Jaj tudom oda van írva hogy az.. én meg eladok egy trabantot úgy hogy egy porsche..érzed a különbséget?

Ha meg így állsz hozzá hogy kint akarod tartani,félsz a lakáskutyától akkor szerezz egy nagytestű,tömött bundájú kutyát ne egy ölebet..

2012. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előző kommentjéhez annyit hozzáfűznék, hogy csak plüss kutyát válassz kérdező, ha ennyire nem vagy tisztában a kutya igényeivel.
2012. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

egy szóval sem mondtam h kint akarom tartani!!!

akkor h tisztább legyen a kérdés csinál-e kárt v nem ,ha jólnevelt

2012. máj. 18. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
egy kutya se csinál kárt,ha jólnevelt. Ha ezzel sem vagy tisztában akkor talán nem egy negyedmilliós kutyával kéne kezdeni
2012. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Azért nem milliós nagyságrendű, és közel sem ez a legdrágább kutyafajta, de alaphangon 150ezer erre számíts. Ez a minimum. Ennél csak drágább. Van Magyarországon jó kennel, de alapból csak vagy 3 van.
2012. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!