Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen marad a színe később is?

Ilyen marad a színe később is?

Figyelt kérdés

6 hetes a kiskutya. Születésekor tiszta fekete volt, 1-2 hetesen lett csíkos-rajzos. Ilyen lesz nagykorában is?


[link]


[link]


2012. máj. 18. 11:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam egyértelmű. Keverék! Szóval nem fogja elnőni a rajzait, ugye?
2012. máj. 18. 11:08
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá nagyon, de szerintem világosodhat, egyértelműbb lehet a rajzolata, akár az is kiderülhet, hogy amúgy az egész teste halványan csíkos, csak a lábain határozottabban látszik. De alapvetően persze nagyjából ilyen marad.
2012. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De gyönyörű! :) Milyen keverék? ha lehet tudni.

Valamennyit még biztosan fog változni, de hogy pontosan hogy, azt nem lehet megjósolni.

2012. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi, imádjuk is!!

Cane Corso apa(szürkés tigriscsíkos), Basenji+Amstaff anya(zsemleszínű, de az Amstaff tricolor volt).

2012. máj. 18. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Anyám, az szép páros lehetett. Basenji hogy a fenébe kerül manapság egy keverékbe, van egyáltalán olyan az országban? Vagy csak gyanítjátok, hogy az van benne?
2012. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az anya az enyém. Tényleg Basenji az apja. Látszik is a kutyámon, gyakorlatilag egy nagyon izmos basenjinek néz ki(fülek, briós farok, stb).

Meg is lepődtem, milyen színe lett Pákónak...:-)

2012. máj. 18. 12:13
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezek után bármilyen lehet majd a színe, de ez a kisebb baj.

Remélem véletlen balesetnek fogjátok fel a dolgot és a későbbiekben felelősebben álltok majd a szaporítás kérdéséhez.

2012. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy piros lesz??:-)

Akár igazad is lehetne, de azért nem árt tudni a részleteket, mielőtt válaszolsz egy kérdésre.

Nem véletlenül lett a kiskutya, de nem vagyok szaporító, nemsokára ivartalaníttatom az anyját.

Ennek is arany élete lesz, nem lesz szaporítva, verve, nem esszük meg, stb.

2012. máj. 18. 13:07
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Pont ezt hívják szaporításnak ...
2012. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kik nevezik annak?

Számomra az a szaporató, aki:

1., össze-vissza tudatlanul tart kutyákat, néha talál a bokor alatt kicsiket, amit vagy agyonüt, vagy nem tudom

2., azért tart x kutyát, hogy azokat állandóan fialtassa, aztán 4 hetesen elpasszolja, és keres pár 10ezret.


Nekem ez az első és utolsó almom, nem kereskedtem, nem vétettem senkinek, sőt pár embernek boldogságot okoztam.

2012. máj. 18. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!