Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 57 Centis Rottweilerem és 30...

57 Centis Rottweilerem és 30 kilo kb. szerintetek is kicsi?

Figyelt kérdés
Van egy Rottim 57 centi és 30 kilo kb de szerintem kicsi Szerintetek? És van valakinek ilyen kicsi rottija ?

2012. máj. 18. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát még ha csak 1 éves még nőhet egy kicsit,mert nagyobb kutyák később érik el a felnőtt testsúlyúkat és magasságukat.

hát képről nem látszik soványnak,sztem 57 centihez reális ez a 30 kg,kicsit még hízhat.

2012. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát kis méretű de szerintem nincs gond vele. Amikor én voltam tenyészszemlén az egyik szuka 54 kg volt de szerintem ez már túlzás...
2012. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Átlagnál kisebb de jó formájú
2012. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem egy bazinagy állat, de arányos! Szerintem teljesen rendben van.
2012. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szép arányos felépítésű kutyus, pont jó súlyban van felépítéséhez és korához képest, nem egy vaddisznó alkat amit sokáig divat volt tenyészteni, vagy méginkább szaporítani az országban. Szerintem egy igazi jó, mozgékony, használható roti inkább így néz ki. A standardba is bele fog férni a marja már most jó-bár nem is lesz nagyon magasabb(esetleg 1-2 centi), de erősödni, szélesedni még fog 6-7 kiló még megy rá 2 éves koráig és ennyi elég is bőven.

Szerintem nagyon szép!

2012. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!