Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A napi sétán kívűl hogyan...

A napi sétán kívűl hogyan foglalod le a kutyádat?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kíváncsi hogy ki hányszor viszi sétálni a kutyáját és hogy játszik-e vele:) mert ez szerintem természetes. Hanem hogy ezen kívűl miket csináltok. Jártok-e sportolni? (agility, canicross, bikejöring, dogdancing stb) Vagy rendszeresen kirándúlni? Vagy valami más elfoglaltságot biztosítottok neki? (pl terelés, vadászat, agarászat)

Milyen rendszerességgel teszitek ezt?


2009. jún. 27. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Ez attól függ, hogy milyen fajta kutyát tartasz.
2009. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem h én hogyan foglaljam le:)

Hanem h te hogyan töltöd a szabadidőd a kutyáddal.

(jó lenne a kérdést is elolvasni;))

2009. jún. 27. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fürdeni szoktam vinni, illetve heti kétszer kutyaoviba járunk. Tervezem hogy geocachingre is elkísér majd minket, ugyh az = kirándulással :-)
2009. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
www.twilightfansite.lapunk.hu Nagyon jó oldal;)
2009. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 19:11! Úgy látom neked sem megy a kérdésolvasás:(
2009. jún. 27. 19:17
 6/11 A kérdező kommentje:
A geocaching nagyon jó! :) Kellemes szórakozást és sikeres vadászatot hozzá;)
2009. jún. 27. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérdezel, ha ilyen nagyon okos vagy????
2009. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem labradorom van. apukám viszi télen minden nap, második nap vadászni, ahol apportíroznia kell. én egész évben legalább egy héten egyszer elviszem futni, 10-15 km-ert.(Én biciklivel megyek :D ) ennyi kell, hogy jó erőnlétben legyen. tákoltunk össze egy kicsike agility-pályát, most azt tanulja. imádok vele lenni, megnyugtat. én teljesen bízom benne, úgyhogy ha csak nem út mellett megyünk, nincs póráz rajta. a Duna mellett lakunk és a töltésen is sok időt töltünk. (Szigetköz) :D
2009. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Miért kérdezel, ha ilyen nagyon okos vagy????"


:))) Hát te meg aztán tényleg:P Mi a fene bajod van?!

2009. jún. 27. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem spánielem van! Én úszni szoktam vinni, nagyon szereti, hisz spániel imádja a vizet!

Még el szoktuk vinni magunkkal nővéremékhez, nekik is spánielük van! Nagyon szeretnek együtt játszani!

Meg ha anyukámékhoz megyünk haza, akkor is visszük, mert ott is van kutyus akivel tud haverkodni...

ilyen családlátogatás után, ha hazajövünk akkor olyan jót szokott aludni, látszik hogy jól elfáradt a nagy játszadozásokban!

És a férjem rendszeresen kihozza elém a buszmegállóba, már úgy tudja... (állitólag az időtájban már nagyon várja hogy induljanak)

Ügyességi pályát én is szeretnék neki, de ezt majd csak ha elköltöztünk (szeptemberben)!

Meg én tervezek erdőbe túrát, biztos élvezné azt is!

2009. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!