Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mellkasában csomót...

A kutyám mellkasában csomót találtam, mi lehet ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hát elég idős korát tapossa márt a nőstény kutyám kb. 10 éves lehet ha nem több.a Hátsó lábainál,ott ahol az utolsó mellbimbójának kéne lenni ott van egy kb. 3 cm-es csomó.Már kisebb korában is észre vettem neki (kb. 5 évvel ezelőtt) ,de teganp jobban megfigyeltem és az évek során elég nagyra megnőtt.Mi lehet ez?

egyéb:Nem fáj neki.



2012. máj. 19. 16:33
 1/7 anonim válasza:
Hát, szerintem vidd el orvoshoz, mert attól még, hogy nem fáj neki, bármilyen rosszindulatú dolog lehet. :(
2012. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de vidd minél hamarabb orvoshoz!Egy barátom kutyájánál is ez volt,valószínű hogy daganat...még most talán nem fáj neki,de később fog...
2012. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz!

Honnan tudod, hogy nem fáj neki, mondta?

Évekkel ezelőtt ott volt és még nem vitted el??? Az agyam eldobom.

2012. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amikor észre vettem várjunk még nem voltam 10 éves.(most 14 vagyok)Ez kutya a mamáméknál van és nem szobatiszta.De azért nagyon szeressük és gondoskodunk róla.Mikor pár évvel ezelőtt még gyermekésszel mondtam a papának azt mondta ,hogy az neki már nem tudom pontosan milyen szavat használt ,de arra utalt,hogy nem vészes és olyan van a kutyáknak.Már akkor is furcsálottam,de ma márt egyre inkább nyomja a szivemet.Majd szólok,hogy vigyük el őt orvoshoz.Ha akarjátok lefényképezem és töltök fel képet,mert így ,hogy nem lássátok nem tudjátok,hogy milyen és hogy néz ki...már mint a csomó ://

2012. máj. 19. 18:02
 5/7 A kérdező kommentje:
*kutyának
2012. máj. 19. 18:04
 6/7 anonim válasza:
tölts fel egy képet és megmondom a haver kutyájánál is ez volt vagy nem...
2012. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó lenne őket rávenni, bár sajnos ismerem az ilyen idősebb embereket, nem úgy gondolkodnak az állatokkal kapcsolatban, mint mi.
2012. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!