Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Születtek nálunk kis rottweile...

Születtek nálunk kis rottweilerek, milyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés

A legtöbbet elvitte az állatorvos, nehogy összenyomja őket az anyjuk(sajnos egynek már túl késő volt). Maradt két kislány, nagyon aranyosak, de nem tudom milyen nevet adjak nekik.

Remélem sok válasz érkezik.



2012. máj. 20. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

:)

Ami illik rájuk. Nevezd el pl. egy jellegzetes tulajdonságáról, keresgélj az interneten :)

Sok sikert ;)

2012. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is majd ha nagyobbak lesznek és lesz olyan tulajdonságuk akkor arról nevezd el őket....nem kell rögtön nevet adni nekik.:)
2012. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy elvitte az állatrvos? Ezt fejtsd ki bővebben! Ti is elkülöníthetnétek a kicsiket egy ládába vagy külön helységbe és akkor adjátok őket az anyakutyának, ha szoptatni kell (naponta legalább 5x). Felügyeljétek közben őket!

Amúgy lánynevek (amik szerintem illenek egy rottweilerhez): Alfa, Bori, Tina, Berry, Fáni, Tifany, Negró, Liló, Lilla, Fifi, Demi, Selly, Eszmi, Aloe, Dana, Kréta, Kíra, Connie, Collie, Kelly, Nelly, Nini, Nina, Norah, Bessy, Nixi, Trixi, stb.

2012. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, mert én kirándulni voltam 4 napra, akkor ellett meg. Elvitte őket, hogy megnézze nincs e valami bajuk, meg anyukám azért vitette el, hogy ne szeressük meg őket nagyon. Az egyik ami maradt, az megy a mamámhoz, a másikat meg majd elajándékozzuk
2012. máj. 20. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Gelka és Keravill.
2012. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Külső vagy viselkedésük alapján adj nekik nevet. Szerintem egy rottweilereknek jó név a Dana. =]
2012. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem... és akkor ő inkább eteti kézzel 3óránként? Ilyet nem tenne egy állatorvos, hogy a legjobb helyről- a mama mellől elviszi a kicsiket...

Nem lehet, hogy csak Neked mondták ezt?

2012. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Az orvos nem vinné el az anyjuk mellől a kölyköket, anyádék jó eséllyes megölték őket, neked pedig ezt hazudták.

2012. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Catz ***** válasza:
Elvitte az állatorvos elaltatni őket :( Mondjuk még mindig jobb ,mintha menhelyre, utcára kerülnének.
2012. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a rottweilereknek ezek a nevek megfelelőek:

Nixon,Leyla,Léna és Léda,Kix

2012. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!