Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mamámnak kellene egy kiskutya....

Mamámnak kellene egy kiskutya. Honnan szerezhetnék?

Figyelt kérdés

Kisméretű kutya kellene.

Mátészalka, Nyírcsaholy és Nagyecsed jöhet szóba. (közeliek)

Elsősorban ha van az egyik településen olyan üzlet, ahol árulnak kiskutyát, az érdekelne.

De ha háznál árulják valahol, akkor az is szóba jöhet.

Nem tud valaki olyan ismerőst, aki a közelben lakik és van felesleges kiskutyájuk?


2012. máj. 20. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi a fene? Eszednél vagy? A kutyát amúgysem 'szerezni' szokták. Ne támogasd a büdös szaporítókat, hanem menj el a menhelyre, gyepire, és ments meg egy kutyát. Egyáltalán foglalkozna a kutyával? Sétáltatná? Nevelné? Mert nem úgy hangzik...
2012. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Menhelyen találhatsz,válogathatsz.
2012. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

felesleges kutya?bolti kutya? és még falusi is legyen??

te jól vagy? ...

2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi nagyszüleimnek expressz-en találtunk. Ingyen hoztuk. És imádják, rosszcsont. Bár már egy éve náluk van.
2012. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Ne szedjétek már le a fejét, attól mert ti ilyen mentsük meg a kutyákat mániások vagytok, nem jelenti azt, hogy ő meg akarja kínozni őket... Annyira szűk látókörűek az ilyen emberek hogy nem igaz. Én is szeretem a kutyákat, és sajnálom akik a menhelyen vannak, de nem hozok ki onnan, és nem támogatom őket semmiben. De ez nem azért van, mert én állatkínzó vagyok, meg attól nem gondolom úgy, hogy rohadjanak meg a tenyésztők... Annyira buták vagytok.



Válaszolónak: nézegess a helyi újságban, vagy abban a régióban megjelenő újságokban hirdetéseket, hátha találsz valamit, vagy pedig adj fel te egy hirdetést, hogy kutyát szeretnél. Az interneten is keresgélhetsz, hátha vannak hirdetések.

2012. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már találtam egyet expressz-en, csak a válaszra várok.

Igen, kicsit meggondolatlan volt a "felesleges" szó használata, próbáltam más szóval írni..(fúú)

Mamámnak kellene, szóval nem igen fogja sétáltatni a kutyát 67 évesen, de eddigi egy-két kutyáját szerette, nevelte. Egyedül él otthon ezért kellene neki egy társ.

A menhely dologtól nem tartok, egyik kutyánk is onnan való.

Először gondoltam, háznál vagy üzletnél érdeklődök, aztán ha nincs eredmény, akkor oda fordulok.

2012. máj. 20. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

de ha kifogsz egy szaporítós kutyát,aminek amúgyis fent áll az idegrendszer rendellenesség mivel nincsenek leszűrve erre a betegségre és még ingerszegény környezetben is lesz a kutya mivel nem lesz sétáltatva..nem félted a mamád? Hogy bekattan a kutya? Vagy a nyakára fog nőni?

Remélem nem olyan a nagyid hogy láncra köti!

2012. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvan! Vegyetek neki egy macskát! A kutya csak megfogja keseríteni a mamátok életét, rombolni fog a le nem vezetett energiájától, a nevelés híányától. Viszont egy cica tökéletes lenne.
2012. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg jó ötlet! Persze macskát meg ivartlanítani kell majd mert kertes ház és felcsinálhatja bárki ha lánymacska,de amúgy jó ötlet!
2012. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

kölyök helyett egy idősebb kutyus? egy idős embernek már nagy teher egy kölyök. Tönkreteszi a kertet, bútorokat, nevelni kell és nagyon sokat kell vele foglalkozni.

Én is a menhelyeket vagy fajtamentéseket ajánlom náluk vannak idősebb kutyák.

2012. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!