Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy imádom a barátom beagle...

Úgy imádom a barátom beagle kutyáját :D, csak én vagyok ennyire oda értük?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ez a személyiség, vagy nem is tudom :D

Hát nem édes, ahogy örül neki? :D


http://www.youtube.com/watch?v=VKx9ODOtF-M&lr=1&feature=resu..



2012. máj. 20. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:

el van hízva, most fogyóznia kell.


Am meg azzal ruházom fel a kutyát amivel akarom...Nem arra tartjuk a kutyát, hogy legyen ki felett uralkodnom, mint sokan mások.

2012. máj. 20. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiába őrül meg a szőnyegtől...
2012. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval azért őrül meg a szőnyegtől mert én emberi tulajdonságokkal ruházom fel? :D ne is haragudj de Te bolond vagy... örül a szőnyegnek, mindennek így örül, nekünk is.
2012. máj. 20. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem arra gondoltam, de most nem nyitok vitát olyannal, akinek gőze sincs arról, amiről szó van/lenne.
2012. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mi a gond ezzel a kutyával? (azon kívül, hogy most épp egy zsírtorony :))
2012. máj. 20. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit vitt rá benneteket, hogy így felhízlaljátok szerencsétlent? Meg akarjátok enni?
2012. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kiderült (miután meghízott), hogy mikor senki nem volt otthon, simán bejutott a spájzba repetázni...
2012. máj. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!