Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor sétáljunk, hogy találkoz...

Mikor sétáljunk, hogy találkozzunk más kutyákkal is? Ti délután mikor sétáltok a kutyáddal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi reggel megyünk 8-kor. Utána délután megyünk egy rövid egészségügyi sétára 14 órakor, és mivel most nyár van, nagyon meleg minden nap, ezért este 20 órakor megyünk a "nagy" sétára, mikor sokáig vagyunk a szabadban.
2012. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én reggel fél hétkor viszem egészségügyi sétára, ilyenkor mindig csak azt az egy vagy két kutyát látom, akiket ugyancsak reggel sétáltatnak. Délután, olyan 5 óra, a melegben 6 órakor indulunk. Ilyenkor már jóval több ebet látok, ez szerintem alkalmas időpont a barátkozásra, futtatásra.
2012. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
párom leveszi reggel 6-7 körül 5 percre az csak pisitime,utána én délelött leviszem egy iskolakörre az negyed óra,aztán délután lemegyünk 1-másfél órára,este egy egézségügyi séta,majd késő este 10kor egy egézségügyi fél óra séta!
2012. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én általában 18:00 óra körül szoktam több kutyással találkozni,ilyenkor 40 perc alatt legalább 5-6 kutyással szoktam találkozni,míg máskor pl max 1-el vagy ennyivel sem..

amúgy nálunk úgy van hogy reggel 7 kor 10 perc, 14:00 körül fél óra és 18:00 kor 1 órát sétálunk időjárástól függ a séta hossza..


hétvégenként vagy szünetekben sokkal hosszabbak a reggeli és a délutáni séták..


amúgy mi éjszakára újságpapírt rakunk le,így oda megy..

2012. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma biztosan nem indulunk el 19 óra előtt a nagy sétára, mert nagyon meleg van. Szerintem az emberek többsége akkor viszi le a kutyáját.
2012. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!