Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az injekció ami a tüzelésen...

Az injekció ami a tüzelésen segít, fogamzásgátló is?

Figyelt kérdés
Vagy mi az az injekció pontosan? Mit csinál?

2012. máj. 20. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami hormonkészítmény lehet.Memtudom, de emgem is érdekel!:)
2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mivel nem tüzel meg se foganhat....


Viszont hajlamosítja a kutyát a méh és emlő daganatra... jobb lenne ivartalanítani

2012. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek mind hormonkészítmények, amik nagyon megnövelik a rákos betegségek esélyét. Ráadásul árban kb. ugyanott van, mint az ivartalanítás.
2012. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elviekben összesen csak kétszer lehet ezeket még úgy ahogy biztonságosan használni, utána óriási mértékkel megnő a gennyes méhgyulladás és a daganatok esélye. Ezek automatice ivartalanítást vonnak magukkal, ha a kutya túl éli őket.
2012. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnyomja a tüzelést, viszont veszélyezteti az egészségét. (ha nem is azonnal, hanem évek múlva emlődaganatos lehet gennyes méhgyulladása kaphat stb) Egyszeri alkalomra szól, de az ára annyi mint az ivartalanításnak, ami viszont megszünteti a bajokat, csökkenti betegségek kialakulásának az esélyeit a jövőre nézve.
2012. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is olvastam erről, és direkt rákérdeztem a dokimnál, mert van egy idősebb szukám, és neki gondoltam, hogy ne kelljen műteni. ő teljes mértékben lebeszélt róla. Sulyos következményei lehetnek.
2012. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!