Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdek aggódni a kutyám...

Kezdek aggódni a kutyám egészsége miatt, mit adjak már neki enni hogy egyen?

Figyelt kérdés

Csak nem akar enni a 11 hetes németjuhász kutyusom. Kezdek aggódni az egészsége miatt.. nagyon sovány már szegény, semmi teste nincs:(((


Tegnap nem kapott enni mos telé tettem de megint nem hajladó enni. Összekvertem neki a tápot kis főt tésztával meg virslivel... de semmi

harapott kettőt de azt is ugy mint akinek a ofgát huzzák::(((

ráadásul tegnap előtt sem evett szinte semmit tegnap meg csak egy darab virslit:((


pedig szemmel láthatóan nagyon sovány:S nem értem mi baja lehet_SS pedig ugrál játszik vig kedélyü:SSSS


Találkoztatok már iylennell esetleg mi okozhatja ezt (gondolok it valami fertpzésre stb...) hányni nem hány!!


2009. jún. 28. 07:56
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Állatorvosnak nem akarod megmutatni?
2009. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kellene vinni orvoshoz! De az én kiskutyám is ilyen volt, és a mai napig nagyon rossz evő, pedig már elmúlt 2 éves. Van nap, hogy nem eszik egy falatot sem, amúgy is keveset eszik és olyan kelletlenül Soványka is szegény. Több doki is látta, de azt mondták egészséges, ilyen fajta! Amúgy jó kedéjű, aranyos, csak soha nem éhes! Őt juti falattal nem lehet levenni a lábáról!!!
2009. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De de hétfőn viszem is el.Csak már nem hagy nyugodni a gondolat...

nem lehet hogy gilisztás?? és azért nem eszik?

Ha a kutya gilisztás attól függetlenül lehet jó kedélyü vidám nem?


4 volt féregtelenítve eddig..(meg én adtam neki egy tablettát amit a tenyésztőtől kaptam féreg ellen. még hétfőn.

2009. jún. 28. 08:44
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy iylen fajta lenne mert mikor elhoztam jó husban volt vagyis jobban mint most...:S
2009. jún. 28. 08:46
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is vidd el állatorvoshoz, ő ad nektek féreghajtót, ami minden bizonnyal ráfér a kutyusra. Oltásokkal hogy álltok?

Ha lehet és megengedheted magadnak, ne virslit és főtt tésztát adj a kutyusnak, legalább amíg kölyök, hanem jó minőségű kutyatápot, vagy legalább vitamint (csonterősítő mindenképp, plusz multivitamin is mehet, a LaVet megfizethető és nem rossz, persze vannak sokkal jobbak, kérhetsz tanácsot az állatdokitól, illetve amit a pénztárcád elbír).

A kiskutyát naponta többször kell etetni, kisebb mennyiséggel. Ahogy nő, úgy lehet majd csökkenteni az etetések számát. Talán a többször kevesebb jobban be is jönne neki.

Itasd megfelelően, mindig legyen előtte friss víz! Elég fülledt, meleg a levegő - legalábbis nálunk, nem tudom, te hol laksz - ilyenkor amúgy is csökken az étvágy, inni viszont gyakran szeretne a kutyus.

Remélem, tudtam valamit segíteni. Azért az lenne a legjobb, ha megmutatnád állatorvosnak, vagy esetleg hívd fel és kérj tanácsot. Ha jó fej a doki, telefonon is segít.

2009. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még az jutott eszembe, hogy esetleg épp fogat vált és nem jó neki rágni. Próbáltál már konzervkaját?
2009. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nézd adtam neki virslit azt nagyon nem kell rágni neki.. szal nem hiszem hogy az van a háttérben. Persze kutya táp is van neki véve.. de azt sem eszi...Acana Puppy Large Breed. meg a régi azt adom neki keverten.

Gilisztára gyanakszom dehát székelete sincs így meg sem tom nézni ... azon gyanakodom hogy megszei sajnos a székletét:S

2009. jún. 28. 09:02
 8/24 A kérdező kommentje:
Mikor legutoljára láttam a székletét... igen híg volt ez tegnap előtt volt.. és ha jól emlékszem világos barna..volt
2009. jún. 28. 09:03
 9/24 A kérdező kommentje:
Olyan sötét vaj szinü
2009. jún. 28. 09:03
 10/24 A kérdező kommentje:
Ami még probléma hogy pont most lenne esedékes a következő oltása (kb:kedden)... de így ilyen legyengülten nem hiszem hogy megkaphatja az oltást.
2009. jún. 28. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!