Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baj? Vagy nem kell...

Mi lehet a baj? Vagy nem kell aggódni?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon keveset eszik a cicám,pedig egyébként nagyon jó evő.

Mitől lehet ez?


2011. márc. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fogait, lehet, hogy gyulladása van. az is lehet, hogy udvarlási szezon van, és ilyenkor máson jár az esze. :)

Egyébként nem hiszem, hogy baj van. Lehet, hogy csak szimplán kevesebb lett hirtelen az étvágya, mi is vagyunk így néha anélkül, hogy meg tudnánk indokolni.

10,5 éves kandúr gazdija :)

2011. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen rajtuk van ilyenkor kevesebbet esznek,mert másra koncentrálnak
2011. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ő ivartalanítva van, mert szoba cica. 15 éves
2011. márc. 16. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:

A mienké is ivartalanítva van, 10,5 éves kandúr, szobacica. És van, hogy pl ha jön a jó idő, nem eszik annyit hónapokig, van, h teljesen megmagyarázhatatlan okokból nem eszik tartósan annyit, mint régen, utána meg egyik napról a másikra ismét nagy étvágya lett. Lehet, hogy az öregkorral magyarázható. :)

De szerintem nincs baj.

Egyik hozzászóló voltam megint.

2011. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Egyébként nem bírtam ki, elvittem dokihoz.Megvizsgálta de nem talált semmi komolyat nála.

De én még nem nyugodtam meg teljesen, remélem igazad, van és tényleg csak az időváltozás, de tényleg alig eszik,ettől nem lehet baja?

2011. márc. 17. 21:30
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, neked mennyire evett keveset a cicád?

Az enyém naponta kb 3szor szokott enni,mostanában meg csak reggel eszik de abba is csak bele nyal, meg talán ha felét megeszi, és ennyi szinte...

2011. márc. 17. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Brúnónak amikor kevés étvágya volt, akkor kb két alutasakosat sem evett meg egy nap. Most a három sem elég neki. (Elvileg 4-et kellene enniük a cicáknak, de sztem annyitól az ivartalanított szobacicák elhíznak.) Egyébként a testalkat sem mindegy, az én cicám kb úgy néz ki, mint egy Maine coon, mondjuk nem olyan nagy, de sokan mondják, h akkora, mint egy kiskutya, és akárki látja először ez az első szava: "húú, mekkora farka van" :D.

Örülök, hogy nincs baja a cicádnak. Elég idős már, lehet, hogy ettől van. Ha más tünetet nem produkál, sztem nem lesz baj. + az orvos sem talált semmit. Örülj, hogy élvezheti még az életet! És sztem próbáld meg kínálni mással, pl májkrém ,szalámi, jughurt :), medvesajt :), v amit szeret (az enyém ezekért van még oda. Vagy próbálj ki egy új kaja márkát. az enyém pl olyat is szokott csinálni, hogy pl Kitekat alutasakosat először imádta, most már nem bírja. Sok márkával megcsinálta ezt, a Whiskasból sem szereti mindet, holott régen nem finnyázott ennyit. szóval lehet, h a te cicád ízvilága megváltozott, okát szintén ne keressük a cicák nagyon változatosak! :D


Jó egészséget a cicádnak, és ne aggódj, ha baj lesz, annak más jelei is lesznek!

Üdv: Előző

2011. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Igazad lehet, úgy néz ki változott az ízlése is, mert más fajta kaját próbáltam ki, nála és azt jobban eszi, meg most már napról napra jobb az étvágya. Ja igen és a medvesajtot is próbáltam, azt az én cicám is szereti:) Ő is nagy fajta cica egyébként, 7kg:)

Lehet, hogy az időváltozás is megviselte egy kicsit.

A te cicádnak is jó egészséget kívánok:)

Üdv: egy igazi cicabarát:)

2011. márc. 20. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, örülök, hogy már többet eszik.


A te cicádnak is egészségben gazdag, dorombolós éveket, neked meg sok vidámságot! :)


Szió

2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!