Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves Yorki szukám van,...

2 éves Yorki szukám van, nagyon jámbor. Vehetek-e mellé még egyet?

Figyelt kérdés
2 éves a kutyám, szuka. most örökbe fogadnék egy 3 éves szintén szuka yorkit. Az én kutyám még a macskától is fél, senkit nem bántana, és a másik is nagyon kedves kiskutyus. Lehet belőle baj?

2012. máj. 21. 19:21
 1/2 0a0n0e0tt ***** válasza:
szerintem nem
2012. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A macskától is fél? És még mitől? Én előbb rendbe szedném a mostani kutyát, nem vennék magamhoz másikat, amíg fennáll a veszélye, hogy azt is félrenevelem. Ha egy csomó mindentől fél, az nem normális viselkedés, és akár agresszióba is átcsaphat, ha ráerőltetsz egy új kutyát.

Ezen kívül természetesen nincs akadálya másik kutyának, csak jeleztem, hogy jobb, ha előbb perfekt gazdivá képzed magad, és csak utána vágsz bele még egy kutyába. Két egymást hergelő instabil yorki nem szép látvány.

2012. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!