Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korpás a bichonom bőre. Mivel...

Korpás a bichonom bőre. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Azoktól várok választ,akik már sikeresen kikezelték a kutyájukat.

Kapott már vitamint,most váltottam egy hete másra,Lavet-ot kap,de nem javul.Utóbbit állatorvos javasolta.


2012. máj. 22. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Fürdesd Nizorallal (emberi korpa elleni sampon).
2012. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd olyan állatorvoshoz, aki nem ránézésre diagnosztizálja a bőrbetegséget, hanem bőrkaparék vizsgálatból. A Nizoral nagyon jó a gombás betegségekre. A kérdés, hogy gombás-e... Ha nincs bőrbetegsége, akkor allergiás is lehet+bármi más.
2012. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én havanesem szőre azután lett korpás, hogy elvittük kozmetikushoz. Nála elég volt, hogy a saját samponjával megfürdettem és el is tűnt a korpa. Nem lehet, hogy a sampontól korpásodik? Az is előfordulhat.
2012. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pincsim is volt korpás a vedlés alatt nem tudjuk mitől jött ki,doki felírt neki egy sampont azzal egyszer megfürdettem és el is múlt neki,azt mondta vigyem vissza akkor kap még egy adagot. Olyan jó volt az a cucc hogy nem kellett visszavinnem,egyből elmúlt:)

(Saját samponjával nem múlt el)

2012. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Fürdetéssel fogok próbálkozni....

Aztán majd meglátjuk!

2012. máj. 23. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!