Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vakarózhat a labrador...

Mitől vakarózhat a labrador kiskutyám és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Van egy labrador kiskutyám most 8 hetes. Kint tartjuk az udvaron van még mellette 3 kutya is. A labrador kiskutyám nagyon sokat vakarózik és már sebes neki 1-2 helyen az első lábánál a hajlatánál meg az oldala illetve a szőre barázdás. Kérlek segítsetek hogy mi lehet vele. Aludt egy ideig a macskákkal de egyiknek sincs semmi baja csak neki. nagyon aggódok érte!

2012. jan. 1. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet bolhás, tetves, rühes, akármi. Az a biztos, ha megkérdezel egy állatorvost.
2012. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bolhásnak nem hiszem hogy az mert kezelve vannak.mag nem találtam benne bolhát.sajnos,mert inkább az lenne és tudnám mi van vele.:( holnap ki akarom hívni az állatorvost hozzá de szeretném tudni hogy nem lesz e neki semmi komolyabb baja holnapra.de azért köszönöm szépen a segítségedet.
2012. jan. 1. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnapig kibírja, valószínűleg gombás vagy atkás.
2012. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok allatorvos meg semmi, de az en kutyam is vakarodzott nemreg. Elöször arra gyanakodtunk, h a mindenfel kulsö belsö elösködö irtasa ellenere megis valami rühet kapott el. De nem. Aztan a büzmirigyre, de akkor ha jol tudom hatul kaparodznak, es 8 hetes kiskutyanak meg nem nagyon lehet begyulladva abuzmirigye. Bár ha tevedek, javitson ki valaki. Aztan a kajara, h allergias a kutyatapra. az allatorvos javaslatara lecsereltuk a legjobb fajtara, erzekeny börre, meg minden amit el tudsz kepzelni. De meg mindig nem hagyta abba a vakarodzsast. Aztan futolag hallottam egy beszelgetest, h valakinek a kutyaja allergias a muszalas anyagokra, es azert vakarodzik. lecsereltem a kutyus fekhelyét gyapjura, azota semmi baja :D
2012. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!