Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriveres kérdés?

Golden retriveres kérdés?

Figyelt kérdés

A kedvenc fajtám a golden retriver, sokat olvastam róluk, és minden elvárásomnak megfelelne ez a fajta! Okos, türelmes, könnyen tanul, barátságos, szereti a gyerekeket!

A kérdésem az lenne, hogy a 101 nagykutyában azt mondták róluk, hogy ők felenek a kutya harapások nagy százalékáért! Ezen kicsit kiakadtam, mert még soha nem láttam még agressziv goldent. Azt is tudom, hogy rossz neveléssel minden kutyát el lehet rontani, még egy goldent is, de szerintem ez akkor is túlzás! Aztán elgondolkodtam azon, hogy ez a sorozat Amerikai, és Amerikában minden 2. háznál golden van, és lehet a túl szaporodott egyedek miatt lett ilyen a kutya! De lehet csak Amerikában lettek ilyenek, vagy mi a véleményetek erről? Én eddig azt hittem a golden egy barátságos fajta és hogy nem agressziv!


2012. máj. 22. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet,mert a betörők is barátságosnak vélik,így nagy lelki nyugalommal mennek be az udvarba.A kutyák csak a területüket védik. A goldenekre a nyugodtság és a barátságosság jellemző.
2012. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi goldenünk mindenkit imád, az idegeneket is. Bárkit beengedne. Nem tudnám elképzelni, hogy bárkit megharapna.
2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még egy kérdés, amit kihagytam. A ház ahova költözünk majd, szeretnék tartani néhány csirkét, természetesen elkeritve, de mivel a golden vadász kutya, nem fogja elkapni? Azt olvastam hogy megfér más állatokkal is, de a csirkét nem fogja elkapni?
2012. máj. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!