Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az "American Bully+ű"-rol...

Az "American Bully+ű"-rol tudnatok irni nekem par mondatot? Mennyire jo kutya? Mennyire eros? Es ez a kutyafajta alapbol ilyen izmos? Magyarorszagon van valami normalis kennel ahonnan lehet vasarolni ezt a fajtat? Es kb mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Véleményem szerint ez a csoport sima pit bullokból áll, csak a megszállott tenyésztők szelektálva célirányosan minél nagyobb, robosztusabb egyedeket párosítanak, viszont gondolom nem elismert külön fajta. Persze vélhetően tuningolják őket steroiddal is pluszba.

A nagy súly miatt, ami ráadásul hirtelen terheli az testét, ízületeit, lábait ahogy növekszik nem túl egészséges, valószínűsítem beteges fajta.

2012. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Farkas Victor ***** válasza:
46%
Sziasztok! Itthon csak egy embernél van ilyen kutya de nála sincsen kölyök. Én ősszel hozok be egy kölyköt Belgiumból, direkt a tenyésztés végett! Egyébként Európában és az Usában is elfogadott külön álló fajta! Kb. 10-15 éve tenyésztették ki pitbullból és amerikai staffordshire terrierből! Úgy néz ki az én kezem alatt fog elindulni ennek a fajtának az itthoni népszerűsítése! Teljesen egészséges kutyákról beszélünk, meglepően mozgékonyak és nincsenek szteroidozva!!! Megfelelő táplálás az egész lényege! Sok tenyésztő barátom van Európában és az USA-ban. Nem vakon beszélek. Itthon még nem igen ismert fajta de látom azért az érdeklődés egyre nagyobb e fajta iránt. Ez jó hír! Ami az árat illeti, igen csak zsebbe kell nyúlni ha igazán jó kutyát akarsz pár száz dolláros kutyákkal nem szabad foglalkozni! Én Belgiumból 4500 euróért hozom be majd a kölyköt de ha már nálam is lesz alom akkor az árak függően a kölyköktől 1500 és 5000 euró között fognak mozogni. Kint sem olcsóbb és ott még a szállítást is meg kell oldani! Nekem van kint barátom az USA-ban akinél az alom legjobb kölyke akár 10-12 ezer dollárba is kerül. De nem is baj, hogy ennyi mert tényleg csak az fog ilyen kutyát venni aki fanatikusan szereti a fajtát, és nem csak mutogatni akarja! Más is ki fog adni érte ennyi pénzt ahogyan én is kiadok!
2012. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Érdekes; én kapásból 2 AB tenyésztőt is találtam magyarországon:

[link]

[link]

És elég jó vérvonalakból (red nose és blue nose)

2012. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Farkas Victor ***** válasza:
68%
Igen én ismerem őket...a bullydozer kennel XXL Bully Pitbulokkal foglalkozik nem kimondottan American Bullyval.... a moloss kennelnek meg nem szépek annyira a kutyái és van jobb vérvonal náluk pl. gottiline, kingpin line, kurupt blood, cashpot vonal, havoc vonal, razors edge/elite edge, remyline csak egy pár a legjobbak közül...
2012. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A Moloss kennel bully kutyái a normál típust és a kék (blue) vonalat képviselik, melyekkel dolgozni is lehet. Ezek az elsők Európában, ha jól tudom. A legtöbb kennel a "látványbullyt" tenyészti vagyis az extrém pocket-et... Bevallom nekem is tetszenek, (pl. egy DaxLine Dax és utódai), de ezek csak díszkutyák... A BlueBoss vagy a Mega futni és ugrani is tud! :)
2012. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Farkas Victor ***** válasza:
68%
Igen a Moloss kennel standard bullykkal foglalkozik nem rosszak de nekem a pocket illetve a micro pocket bully-k jönnek be! Európába pedig a Lucky Luciano's Kennel(Hollandia) hozta be elsőként a bullykat! Igen egy Daxline(Gottiline) vonal igencsak komoly nézd meg a Havoc-ot! Nekem ő a favorit! Illetve a King Gotti is komoly kutya!!! Én megyek tavasszal Hollandiába mert kint fogok élni és dolgozni, ott fogok foglalkozni Bullykkal mert az ár miatt itthon nehéz eladni!
2012. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért hozzá miért ír?Olyan törzskönyves kutya nem létezik hogy XXL Pitbull meg egyebek:'D ezt felejtsétek el.

ABDA Pitbull

UKC Pitbull rendelkezhet törzskönyvel,illetve az amerikai bully(5 különböző méretbe sorolhatóak ezek közé tartozik az XL Bully).

2017. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, ez a kutyafajta alapból ilyen izmos, irigykedem is rá :) Az áruk is elég húzós, ha erről álmodsz bele kell nyúlnod mélyen a zsebedbe. Olcsót nem érdemes venni, mert az nem bully, vagy szar a vérvonala. Tudok egy jó kennelt itt Magyarországon, egy ismerősőm volt náluk nagyon szép bullyk, érdemes érdeklődni náluk az árak és a kölykök felől, hobbi célra szoktak kedvezményesen eladni. www.q1bully.com

A fajtáról náluk is vagy ezen az oldalon is tudsz érdeklődni: [link]

2018. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!