Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek az angol...

Mi a velemenyetek az angol cocker spanielrol?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos aranyos, megsimogatom éppen ha összetalálkozom vele, de nem tartanám. Nekem nem jön be. De afelől nem is bántom, nem kínoztnám
2012. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádom őket! Nekem 3 van. Hiperaktívak, sokat kell mozogni velük, nagyon szeretnek játszani. Inkább játszanak velem, mint egymással. Nagyon ragaszkodóak. Kinti-bentiek. Hogy melyiket szeretik jobban?! Magam sem tudom, ott szeretnek lenni, ahol én vagyok. :) A kanom elég domináns / próbál lenni /, már csak néha, de mikor ivaréretté vált, akkor nagyon próbálkozott. Nagyon makacsak, önfejűek. Szó szerint sértődős, :D ha rászólok, befordul a fal felé, és alkalmi süketet játszik. Viszont nagyon bújós, ha le van mozgatva, ha nem, akkor örökké játszana, ha elfárad, a fejét az ölembe rakja, és simizni kell. Kb egy kisregényt tudnék írni róluk. Nagyon szeretnivalók, de sokat kell velük foglalkozni, különben képesek az ember fejére nőni.
2012. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet oket panel lakasban tartani ???6-7 orat lenne egyedul ameg iskolaban vagyok
2012. máj. 22. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
inkább kert, persze megszoknák a panelt is.
2012. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de kinzas lenne a szamukra vagy nem erdekli oket ha panel vagy nem ha le vinnem napi 3x vagy tobbszor es vinnem magammal mindenhova?
2012. máj. 22. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szeretne 6-7 órát bezárva lenni. Nagy mozgásigényű. Mondjuk, ha ivartalaníttatod, akkor kevesebbet igényel. Az enyém egyik már ivartalanított, ő nem igényel annyi mozgást, de viszont foglalkozást igen. Nem ajánlom panelba, inkább Cavalier king charles spániel, vagy basset hound, esetleg shi-cu, bolognese.
2012. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bármilyet is választasz panelbe, kötelező a minimum 3 (még jobb a 4) séta. Persze nem kell mindnek nagy sétának lennie, de biztosítani kell neki, hogy pisilhessen, kakilhasson.

Vagy kutyapelenkát választasz, de szerintem nem túl higiénikus és nem is túl gusztusos. Ráadásul akkor mindig oda akarja majd végezni a dolgát, nem lent.

Nekem spec égne a bőr a képemről, ha vendég jönne és a kutyám bent kakálna a lakásban.

2012. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is inkább cavalier king charles-t ajánlom :) Ugyanolyan szépek szerintem!

De amúgy ha az a 4 séta olyan hogy rendesen lefárasztod akkor nem lesz gond! ÉS legyél falkavezér minden esetben!

2012. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát nem a kandalló előtt elfekszik típus. Hihetetlen mozgásigényű,okos, csibész, sértődős. Gyerekemmel (13 év)békés. Folyton a sarkadban. Vízimádó. (nem véletlen ugye) Tiszta szórakozásból is képes úszni fel-alá a Dunában. Lefárasztani azt nem lehet. Egész napos túrázás után is még szeretné ha dobálnánk neki. Hatalmas szíve van. És a híres spániel nézés... na annak nem lehet ellenállni.
2012. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod így is nekem is mikor 7-8 órám van simán kibírja viszont tényleg nagyon igényli a foglalkozást. És igen csak le kell fárasztani.Én ha tudom napi4x viszem le.2eü séta a többi meg túrázós vagy bandázós. És emelet mindig gyakorlok vele egy kicsit.
2012. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!